новини твого міста

По вул. В. Великого триває капітальний ремонт дороги

- Господарство ФОТО 2 224   7

На ділянці дороги по вул. В. Великого продовжується капітальний ремонт, який розпочався ще 9-го серпня. Планується суцільне асфальтування вищевказаної дороги від перехрестя (неподалік церкви) до повороту на лікарню. За словами міського голови, роботи повинні завершитись до 19-го серпня.

По вул. В. Великого триває капітальний ремонт дороги

По вул. В. Великого триває капітальний ремонт дороги

По вул. В. Великого триває капітальний ремонт дороги

Як повідомив Василь Пецюх, цьогоріч також у першочергових планах капітальний ремонт ділянок доріг - по вул. Дрогобицькій (поблизу "Полімінералу") та по вул. Трускавецькій (від адмінбудівлі газової служби до повороту у напрямку Трускавця).

Міський очільник також поінформував, що у бюджеті на 2014 рік було передбачено капіталий ремонт доріг загалом по 10-ти вулицях, проте через неповернення держказначейством Стебницькій міській раді коштів у повному обсязі, здійснити цьогоріч все із запланованого навряд чи вдасться.

Стебницькі Вісті

Розповісти
Класнути
КОМЕНТАРІ (7)
Наталка - 14 серпня 2014 00:15
А від церкви до В.Великого, 8??? Грошей, що виділило Дрогобицьке казначейство 290 тис.грн., не хватає???
Віталій - 14 серпня 2014 13:11
Нарешті видно, що влада щось робить для міста. А то в інших містах вже почався ремонт, а в нас було глухо.
Vova - 14 серпня 2014 21:09
Так ,так....Робить вигляд що щось робить ....А що за тим стоїть(борги ,відкати і т.д.) то мешканцям не видно..
Віталій - 14 серпня 2014 22:06
Vova, робить вигляд - це коли говориться, а не робиться. В даному випадку роблять дорогу і це плюс. Якщо у Вас є докази зловживань, то повідомте відповідні органи, а не займайтесь тут пустослів'ям.
Галюся - 17 серпня 2014 11:55
Ні, Наталочко!! Якщо б ви хоч трішечки знали ціни на асфальт, то були б іншоі думки. Свого часу,я також думала: Боже, стільки грошей виділили, а не вистачає на ремонт дороги. А коли більше цим поцікавилась, то стараюсь спочатку дізнатись,що і як, а тоді щось говорити.
Віталій, я погоджусь. В інших справах нашоі місцевоі влади не сперечатимусь, там дійсно багато недоробок, відкатів і т.п., але щодо доріг, тут не відкатають. Тож не іхня персональна фірма робить дорогу, що тут вони можуть відмити гроші. Тут якість дороги буде однозначна.
Віктор - 18 серпня 2014 14:24
Ну да вулиця В Великого дуже нам потрібна..... важлива дорога... ви на Трускавець робіть дорогу ! бо знесемо міську раду !
Наталочка - 18 серпня 2014 14:42
Шановний Віктор, так може кожен сказати - "робіть ту дорогу чи іншу" (хто де живе, чи їздить на роботу), на мою думку це справді важлива дорога, оскільки по ній їздять дрогобицькі маршрутки, вона веде до нового цвинтаря, і саме по ній завтра на посвячення собору приїде Патріарх. А ви я так зрозуміла належите до людей які завжди всім не задоволені - не роблять дорогу - погано, роблять - теж погано, бо не ту.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?