новини твого міста

Міська влада провела прес-конференцію щодо стану справ у Стебнику

- Влада ФОТО ВІДЕО 1 578   0

Сьогодні, 14 серпня, у Стебницькій міській раді відбулася прес-конференція щодо реального стану справ у місті.

Першим слово взяв міський голова Василь Пецюх. Під час виступу Василь Федорович акцентував увагу на тому, що місцева влада активно бере участь у наданні допомоги захисникам вітчизни, які воюють в зоні АТО на Сході України. Місцеве самоврядування, за словами Василя Пецюха, долучилося до волонтерського збору коштів та гуманітарної допомоги на потреби армійців, яку відправляють на Луганщину та Донеччину.

Петро Веклюк та Василь ПецюхПетро Веклюк та Василь Пецюх

"Міська рада звернулася до підприємців Стебника з проханням щодо організації зустрічі за круглим столом. Мова йтиме про те, аби місцеві власники торгових мереж, магазинів, підприємці, які торгують на ринку, також взяли участь у добровільному пожертвуванні коштів, продуктових наборів, миючих засобів, тощо, для наших краян, які ризикуючи власним життям, захищають рідну землю від російського "чобота" та варварських набігів сепаратистів," – повідомив Василь Пецюх журналістам.

Згодом мер розповів про те, що недавно представники німецької компанії "K+S KALI GmbH" відвідали з робочим візитом ПАТ "Стебницьке ГХП "Полімінерал". В рамках візиту німецькі бізнесмени провели зустріч з в.о. голови правління Сергієм Оринчаком та обговорили питання щодо перспективи будівництва збагачувальної фабрики, що спеціалізуватиметься на виробництві високоякісних мінеральних добрив. За словами мера, на базі сучасного "Полімінералу" розробляється також проект впровадження спалеолікарні, на що власники підприємства дали добро.

Згодом Василем Федоровичем було озвучено інформацію про те, що у вівторок, на християнський празник Спаса Господнього у Стебник приїжджає глава УГКЦ, Блаженніший Святослав Шевчук. В цей день духовні особи будуть освячувати храм на вул. Чорновола та камінь, закладений під будівництво нового храму на вул. Сагайдачного.

Про стан справ щодо перспективного розвитку системи теплопостачання міста Стебника з децентралізації системи опалення багатоквартирних будинків та про ситуацію щодо надання дозволів на встановлення індивідуального опалення у багатоквартирних житлових будинках розповів заступник міського голови з житлово-комунальго господарства Петро Веклюк.

Після звітування Василь Федорович та Петро Зенонович відповідали на запитання журналістів.

Вікторія Лишик, СВ

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =