новини твого міста

В країні точиться війна вітчизняна – а в Стебнику міжособна

- Влада ФОТО 2 125   0

Сьогодні, 24 вересня, у Стебницькій міській раді планувалося проведення сесійного засідання. Проте, особи, які мають на меті розгортати свою передвиборчу кампанію за рахунок зведень порахунків з депутатським корпусом, не дали можливості провести сесію мирно.

В країні точиться війна вітчизняна – а в Стебнику міжособна

Шкода, що у свої міжосібні чвари з владою ці особи залучили військових, які повернулися з пекла – вогню, смерті, сепаратистських набігів та обстрілів російських окупантів. Вони мають право звинувачувати владу на всіх рівнях у смерті своїх товаришів, у розкраданні державного майна і вимагати у влади законних земельних ділянок, які їм повинні надати, як учасникам АТО. Але в мирний спосіб, вирішуючи питання у цивільно-правовому полі! Адже на сесії сьогодні й мало розглядатися питання щодо виділення земельних ділянок для учасників АТО.

В країні точиться війна вітчизняна – а в Стебнику міжособна

Я не захищаю депутатів, яким залишилося добути свій короткий термін часу! Але готова задати цим особам, які напередодні телефонували стебницьким хлопцям, що повернулись з АТО, і «накрутили» їх говорити те, що потрібно авторам сценарію щодо зриву сьогоднішньої сесії у Стебнику (з морально-етичних міркувань, не буду називати їхніх імен та прізвищ), одне запитання: «Якщо досягнете владного крісла – чи покеруєте краще?».

Депутатська більшість, яка сьогодні була присутня на засіданні сесії, переконана, що зрив сьогоднішнього сесійного засідання - це була організована провокація, авторами якої є Роман Уневич та Павло Побережний.

До речі, коли пану Уневичу задали запитання - чому він добровольцем не їде захищати Батьківщину, відповіді не було...

Вікторія Лишик, СВ

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =