новини твого міста

Стебничани-учасники АТО отримають земельні ділянки

- Влада 1 719   3

Сьогодні, 29 вересня, в сесійній залі Стебницької міської ради відбулась зустріч міського голови Стебника Василя Пецюха з учасниками АТО та їх рідними.

Було обговорено ряд питань щодо матеріальної підтримки наших військових та їх сімей. Зокрема йшла мова про порядок надання пільг з оплати комунальних послуг. По цьому питанні доповів представник управління та соцзахисту Дрогобицької міськради.

Міський голова повідомив військовослужбовців про порядок надання земельних ділянок для учасників воєнних дій на сході. Василь Федорович зазначив, що земля надаватиметься в районі церкви Успення Пресвятої Богородиці головним управлінням Держземагенства у Львівській області.

Стебницькі Вісті

Розповісти
Класнути
КОМЕНТАРІ (3)
4ilawek - 1 жовтня 2014 01:30
Василь Федорович- правильно робить. що роздає зем.ділянки учасникам АТО. Десь коло 100 !!! стебничан ще на фронті. для войнів земля надаватиметься в районі церкви Успення Пресвятої Богородиці (зі слів родичів. з тел. розмов. воіни вже знають в якому місті будуть роздаватись ділянки . а тому майже всі герої висловили бажання оформити те що їм належить по праву)
Походу. dепутатам припадуть ділянки -десь в районі "хвостів" .....):
пи.си. Достойні будуть парафіяни на парафії Успення Пресвятої Богородиці !!!
прл - 14 жовтня 2014 12:34
Хіба вся земля за трубами не Болехівської сільської ради ?
admin - 15 жовтня 2014 17:42
Прл, земля належить Болехівцям, але питання надання земельних ділянок вирішується міською радою Стебника спільно з Болехівською сільською радою, Дрогобицькою районною радою та управлінням Держземагенства у Львівській області.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =