новини твого міста

Стебницькою міською радою розпочато виділення земельних ділянок учасникам АТО

- Влада 1 741   0

Сьогодні відбулось пленарне засідання чергової 42-ї сесії Стебницької міської ради, ключовим питанням якої стало надання земельних ділянок стебничанам-учасникам бойових дій на сході України.

Очільник Стебника Василь Пецюх поінформував присутніх, що згідно проектів рішень, виділення ділянок передбачене по вул. Винниченка, Зелена Діброва, Дрогобицька та Солецька. З цього приводу доповідав начальник відділу містобудування та архітектури міської ради Олег Чорний, який поінформував про проведення геодезичної зйомки цієї місцевості.

Рішенням, за яке проголосували одностайно 26 депутатів та міський голова, передбачено надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для військовослужбовців, згідно поданих ними заяв.

Мер міста зазначив, що окрім учасників АТО, ділянки також отримають рідні загиблих Мар'яна Дишеля та Тараса Зозулі.

Василь Федорович також повідомив, що з Болехівецькою сільською радою вирішується питання про надання земельних ділянкок по вул. В. Великого (нижче церкви Успення Пресвятої Богородиці). Також, за його словами, є домовленість з проектантами щодо трьохкратного зниження ціни за виготовлення проектів землеустрою для учасників АТО.

Стебницькі Вісті

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?