новини твого міста

Стебницькому парку надали ім'я Героїв Небесної Сотні

- Влада 1 487   2

Сьогодні відбулось друге пленарне засідання 42-ї сесії Стебницької міської ради.

Депутатським корпусом було розглянуто питання про надання парку по вул. Мельника назви "Парк імені Героїв Небесної Сотні". За дане рішення проголосував 21 депутат та міський голова. Мер міста висловив пропозицію щодо закладення коштів в міському бюджеті 2015-го року на роботи по облаштуванню паркової зони. Наразі, за його словами, міська рада займається розробленням проектної документації по реконструкції парку.

Також на сесійному засідання було розглянуто низку земельних питань та внесено зміни до міського бюджету на 2014 рік. Зокрема депутати проголосували за виділення додаткових коштів для виготовлення проекту кварталу житлової забудови для учасників АТО.

Міський голова повідомив присутніх, що загальний фонд бюджету за 10 міс. виконано на 84% від запланованих показників. На його думку, дається взнаки складна загальноекономічна ситуація в країні.

Загалом сьогоднішня сесія пройшла досить спокійно та продуктивно. Депутатами було розглянуто близько 20 проектів рішень.

Стебницькі Вісті

Розповісти
Класнути
КОМЕНТАРІ (2)
Стебничанин - 9 листопада 2014 07:54
Ідея хороша. Але як нарахунок більш земного і нагального питання, яке не вирішується з року в рік і яке є важливим для ВСІХ мешканців міста - від малечі до старших? Питання бродячих псів , які є вже біля кожної багатоповерхівки , які облаштувались в ЦЕНТРІ міста і біля базару. Чекаєте нещастного випадку? Ще трохи , і собак буде більше чим мешканців .... А питання облаштування парку вже не раз піднімалось , а віз і понинні там - там і залишиться як би парк не називався...
роман - 11 листопада 2014 13:57
Ще, героям ато, придумайте. Патріоти...
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?