новини твого міста

Колишній мешканець Стебника воює на боці сепаратистів

- Надзвичайні події 4 033   5

Колишній мешканець Стебника Віталій Мєшков, який більше 20-ти років проживав у нашому місті, зараз воює в загоні сепаратистів на сході України.

Про це редакцію СВ повідомив п. Микола, який товаришував з Віталієм у минулому.

Проживав теперішній сепаратист по вул. Куліша, 7. Навчався в ЗОШ №11, пізніше в Стебницькому професійному ліцеї. Після смерті бабусі виїхав в Донецьку область до міста Макіївка.

Колишній мешканець Стебника воює на боці сепаратистів

Судячи з його сторінки в соцмережі, 30-річний терорист воює в батальйоні "Восток".

Стебницькі Вісті

Розповісти
Класнути
КОМЕНТАРІ (5)
Юра - 11 листопада 2014 11:06
Лабовка щойно програв суд. Народ добився свого, можна робити автономне опалення. Хотів написати Л... козел, але так не можна писати. Правда ?
роман - 11 листопада 2014 18:51
Якщо думає не так, як ви, значить сепаратист? Цей патріотизм мене уже задовбав! Ви всі зомбовані 1+1 Герої вмирають, ще й як вмирають.
Стебничанин - 12 листопада 2014 00:42
Рома не ви"увайся!
до романа. - 12 листопада 2014 00:51
Роман, а ти згасай до свого ексстебничанина на празник в Макіївку, нуто що, слабо??? там би тобі вмить начинили дупу свинцем - телеглядачі кісельов ТВ.
До ромка - 12 листопада 2014 18:32
От власне якщо не думає іншакше, а якщо думає як розколоти Україну чи думає, щоб хтось прийшов сюди помогти, а це те саме що розколоти Україну - це сепаратист. А зі зброєю - терорист. Але як не дивно всі зайняти не думками за Україну чи проти України, а у всіх в голові закрутились джекпот барабани. Всім потрібні раптом стали гроші. Всього тепер мало. Два буси на подвірі - мало! Треба було маму з сином на той світ відправити. Короче... Ще й до влади андони дорвались... я так розумію гірші ніж були до того.. І ген.прокурор і всі решта: Булатов, Кличко... всі...
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?