новини твого міста

ULF інвестує в "Полімінерал" $150-200 млн

- Господарство 1 914   0

Агрохолдинг "Ukrlandfarming" має намір інвестувати 150-200 млн доларів у ПАТ "Стебницьке гірничо-хімічне підприємство "Полімінерал".

Про це в інтерв'ю телепрограмі "Перша шпальта" повідомив голова ради директорів агрохолдингу Олег Бахматюк.

Олег БахматюкОлег Бахматюк

Власник агрохолдингу "Ukrlandfarming" Олег Бахматюк

"В Стебнику "Полімінерал" - це третє родовище в колишньому Радянському Союзі після "Уралкалія" (Росія) і "Бєлкалія" (Білорусь), яке має запаси, має збережену шахту. Ми хочемо там зробити 1 млн тонн видобутку. Це інвестиції десь на рівні 150-200 млн доларів", - сказав він. За словами Бахматюка, компанія зможе виробляти близько 600 тис. тонн калійних добрив.

Він зазначив, що "Ukrlandfarming" завозить з Білорусі та продає на українському ринку близько 300 тис. тонн цих міндобрив, займаючи на ньому частку 30-40%. При цьому 140-150 тис. тонн споживає сам агрохолдинг. Крім того, в перспективі холдинг має намір експортувати калійні добрива на європейський ринок.

"І однозначно ми бачимо зараз ринок Європи, на який 400-500 тис. (Добрив) можна експортувати", - сказав Бахматюк. Він зазначив, що веде переговори з європейськими інвесторами про залучення інвестицій в "Полімінерал".

Нагадаємо, в 2013 році "Полімінерал", що спеціалізувався на видобутку мінеральної сировини для хімічної промисловості та виробництві мінеральних добрив (каїніт), був реорганізований з держпідприємства в публічне акціонерне товариство. На початку жовтня цього ж року Фонд державного майна продав компанії "Райз", що входить до агрохолдингу "Ukrlandfarming", 93,52% акцій "Полімінералу" за 56 млн. гривень.

Джерело: delo.ua

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?