новини твого міста

Нарада у мерії: наслідки буревію та заявка на придбання сміттєвоза

- Влада 1 193   1

Сьогодні, 15-го грудня у сесійному залі Стебницької міської ради під головуванням Василя Пецюха та за участі представників установ і організацій міста, відбулась чергова оперативна нарада.

Було обговорено ряд проблем: наслідки негоди, що призвели до знеструмлення частини міста, зокрема сектору приватної забудови (у т. ч. вул. Нова та Сагайдачного); теплопостачання житлових будинків. На нараді прозвучала інформація, що на місцевому ДКП "Теплокомуненерго" виникла заборгованість, зокрема по заробітній платі, оскільки всі кошти, які надходять від споживачів, підприємство змушене сплачувати за отриманий газ.

Міський голова повідомив присутніх про скерування листа у Львівську обласну держадміністрацю про збільшення лімітів газу для Стебника.

Василь Федорович також поінформував про направлення заявки у департамент охорони навколишнього природного середовища ЛОДА на виділення коштів для придбання сміттєвоза.

Стебницькі Вісті

Розповісти
Класнути
КОМЕНТАРІ (1)
Стебничанин - 17 грудня 2014 09:41
Так, вірно - споживачі почали ставити лічильники , індивідуальне опалення (щоб вийти з колгоспу ДКП "ТКЕ") і все стає на свої місця. Недаремно керівники "колгоспу" так пручались діям мешканцям - свої оклади ВІДПРАЦЬОВУВАТИ треба.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =