новини твого міста

Міський голова Василь Пецюх провів підсумкову прес-конференцію

- Влада ВІДЕО 1 475   0

Сьогодні, 30-го грудня, у сесійному залі Стебницької міськради міський голова Василь Пецюх провів прес-конферецію, присвячену підсумкам поточного 2014-го року.

Розпочавши свій виступ, Василь Федорович констатував, що цей рік для сучасної України видався найважчим за всі 23-и роки її існування.

Місцевий очільник поінформував присутніх представників засобів масової інформації про капітальний ремонт доріг по вул. Дрогобицькій (поблизу Полімінералу), Трускавецькій, В. Великого, П. Куліша, У. Кравченко (мікрорайон Солець), Зеленій Діброві (м-н Колпець), У. Кармелюка, о. Мекелити (біля кладовища), С. Бандери. Також за словами Василя Пецюха, виконано поточний ремонт дорожнього полотна по вул. П. Калнишевського та по вул. А. Мельника прокладено дощову каналізацію. Це дозволить наступної весни розпочати суцільне асфальтування дороги по вищезгаданій вулиці та по вул. Героїв Майдану.

Мер Стебника повідомив про ремонт освітлення вул. Трускавецької, У. Кармелюка, В. Івасюка, П. Калнишевського.

"У місцевому бюджеті на 2014-й рік були передбачені кошти на ремонт житлового фонду. Проведено ремонт інженерних мереж у будинках по вул. М. Грушевського, 8 та Січових Стрільців, 1 і 3", - зазначив міський голова.

Василь Федорович також торкнувся  питання "автономки". За його словами, у 2014 році міською радою прийнято рішення про надання дозволу мешканцям міста на встановлення автономного опалення, яким скористалися близько 500 стебничан.

Розпочато виділення земельних ділянок учасникам АТО. Для цього розроблено проект кварталу садибної забудови по вул. В. Винниченка, заявив міський голова.

На прес-конференції прозвучала інформація про вирішення питання з виділенням місця для нового кладовища, яке буде розташоване при виїзді з лісового масиву у напрямку с. Доброгостів (ліворуч від дороги).

У 2014-му році відбулось 9 сесій міськради, на яких прийнято 155 рішень та 10 засідань виконавчого комітету, на яких розглянуто 65 питань. Прийнято рішення по 1730-ти заявах громадян: такі статистичні дані навів Василь Пецюх.

У департамент охорони навколишнього природного середовища Львівської ОДА скеровано заяву на придбання сміттєвоза та євроконтейнерів.

Мер міста також відзначив скорочення заборгованості по заробітній платі перед працівниками колишнього комунального підприємства МВ УЖКГ. Так, за його словами, у грудні працівникам вищезазначеного підприємства було сплачено більше 40-а тис. грн.

Присутні у залі представники мас-медіа задали очільнику Стебника ряд запитань. Зокрема, один з представників ЗМІ спитав про судову тяганину, яку ініціювала проти міськради колишній заступник попереднього мера Романа Калапача Лілія Шологон, вимагаючи з куцого місцевого бюджету ще грошей. Василь Пецюх відзначив, що є ухвала суду про виплату пані Шологон коштів і з цього приводу навіть було скликано позачергову сесію, на якій обговорювалась можливість звернення до неї щодо передачі, отриманих коштів на лікування поранених учасників АТО.

Наостанок Василь Федорович привітав стебничан з майбутніми новорічними та різдвяними святами, побажав здоров'я та всього найкращого, висловивши впевненість, що Україна буде сильною європейською державою.

Відео - Типовий Стебник

Стебницькі Вісті

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =