новини твого міста

Саботаж по-стебницьки або Чому дехто не хоче, щоб місто було чистим?

- Господарство 2 006   2

Не викликає сумніву, що кожний мешканець Стебника хоче, щоб місто, в якому він живе, було чистим та охайним. Нажаль, не всі хочуть докладати зусиль для цього, а деякі особи, які відповідають за чистоту біля будинків, свідомо ухиляються від виконання своїх обов'язків.

Особливо турбує захаращеність територій навколо окремих майданчиків для збору сміття. Зрізані гілки дерев, викинуті меблі, будівельні відходи та інше негабаритне сміття накопичується та справляє гнітюче враження на перехожих. Щоб якось вирішити цю проблему міською радою було прийнято рішення, яке зобов`язує балансоутримувачів житлових будинків проводити прибирання прилеглих територій до контейнерних майданчиків для збору твердих побутових відходів (ТПВ).

Рішення виконкому №56Рішення виконкому №56

Рішення виконавчого комітету СМР від 25.12.2014 №56

Варто зазначити, що прибирання негабаритного сміття не входить в тарифи з вивезення ТПВ. Тому за чистотою біля майданчиків повинні слідкувати ті установи (ОСББ, КП «Стебниккомунсервіс»), на чиєму утриманні перебувають житлові будинки, мешканці яких зносять туди різний непотріб.

Більшість голів ОСББ та керівництво «Стебниккомунсервісу» з розумінням ставляться до необхідності підтримувати прилеглі до майданчиків території в належному санітарному стані. Особливо хочеться відзначити Марію Плитич, яка є головою ОСББ по вул. Січових Стрільців. Чистота біля майданчика по цій вулиці є майже ідеальною. Інші керівники об'єднань також стараються підтримувати порядок біля своїх будинків.

Але такі голови ОСББ, як О. Гатиляк, Є. Грицик, Б. Мицак та Н. Кухта не бажають долучатись до наведення чистоти в місті. Зауваження інспектора по благоустрою та рішення виконкому вони просто ігнорують. Шукають при цьому крайніх, та вперто не хочуть укладати договори на вивезення негабаритного сміття.

ГатилякГатиляк

ГрицикГрицик

МицакМицак

КухтаКухта

Акти про вручення рішення виконкому СМР головам ОСББ

Складається враження, що дані голови ОСББ не зацікавленні в підтримці чистоти в місті. Але чому? Відповідь проста: своєю бездіяльністю вони намагаються викликати незадоволення в мешканців теперішньою владою, тим самим збільшити шанси окремих "політиканів" на здобуття мерського крісла. Ці керівники не усвідомлюють, що відвертим нехтуванням своїх обов'язків вони наносять шкоду громаді Стебника.

Наше місто – наш спільний дім, і чистота в ньому залежить від кожного з нас. Якщо ми хочемо бути справжніми європейцями, ми повинні поводитись відповідно: не кидати сміття повз урни та собі під ноги, не викидати його з вікон будинків чи автотранспорту і, звичайно, не бути байдужими, якщо стаємо свідками подібного. Тільки з усвідомленням власної відповідальності за свої вчинки перед громадою, наш Стебник може стати по-європейському чистим.

Віктор Грушевський, СВ

Розповісти
Класнути
КОМЕНТАРІ (2)
Мешканці - 17 лютого 2015 10:48
Громада м.Стебника задоволена роботою ОСББ .А шантажувати і додатково навязувати роботу керівника -інспектора по благоустрою неприйнятно.Для благоустрою міста Стебника виділяються кошти .І мешканці міста додатково оплачують вивіз сміття та ..тверді побутові відходи. Дані голови зацікавлені в чистоті міста. Але місцева влада недає ніякоі фінансовоі допомоги.А наоборот тормозить роботу міста. За 20 років таке, як зараз стало місто брудним і неосвіченим ще небуло! СТИД,ПОЗОР ГАНЬБА!
Стебничанин - 17 лютого 2015 12:36
Інспектор молодець. Відколи вона взялась до роботи Стебник став набагато читішим. Встановлені урни в місті, поставлені нові контейнери для сміття (пише СКС), відремонтована зупинка біля лікарні - це її заслуга. Бачу що когось нервує що вона старається для міста, от і женуть на неї.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?