новини твого міста

Засідання виконкому: чиї інтереси насправді обслуговує секретар Роман Івасівка?

- Влада 1 537   2

У четвер, 26-го лютого під головуванням місцевого очільника Василя Пецюха відбулось чергове засідання виконавчого комітету Стебницької міської ради.

Виконавчий комітет це колегіальний орган Стебницької міськради, рішення, на якому приймаються більшістю від загального складу. Загальна чисельність складає 12 осіб: міський голова, заступник міського голови, секретар міської ради (за посадами) та керівники установ, організацій, представники громадськості, затверджені на сесії.

Одним з основних питань на засіданні було - про відведення спеціальних місць для служб таксі та встановлення тарифів за їх використання, повторно внесене міським головою у порядок денний. Оскільки власник відповідних служб Роман Бойко, здійснюючи підприємницьку діяльність і надалі не сплачує жодної копійки до місцевого бюджету.

Враховуючи скрутну економічну ситуацію в державі загалом та в місті калійників зокрема, додаткові надходження в міську казну, з якої фінансуються у т. ч. ремонт доріг, покрівель житлових будинків, аж ніяк не завадили б.

Однак, для прийняття рішення знову забракло голосів: 4 - за, 2 - утрималось, 1 - проти. І знову серед тих, хто не підтримав відповідну пропозицію, опинився секретар Стебницької мерії Роман Івасівка. На сторожі чиїх інтересів стоїть вищезазначений посадовець та деякі його колеги?

Як повідомлялося раніше, 25-го грудня на виконкомомі це питання теж не знайшло підтримки.

Віктор Грушевський, СВ

Розповісти
Класнути
КОМЕНТАРІ (2)
Ярослав - 1 березня 2015 14:04
Ромко Івасівка свого часу працював у Бойка чи то сторожем, чи то механіком. Так що це не дивно, що він відстоює його інтереси, а не стебницької громади!(
Юрій - 3 березня 2015 11:42
Чи підтримає фінансово і адмінресурсом виборчу кампанію Романа Івасівки громада-ні. А Бойко чи Уневичі чи ... ?
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =