новини твого міста

Дитяче відділення в стебницькій лікарні не закриватимуть – представник ДОЗ ЛОДА

- Здоров'я ВІДЕО 2 057   0

Чутки про закриття дитячого відділення в Стебницькій міській лікарні ширяться вже не перший тиждень. Причиною цього стала звістка про чергову оптимізацію, задуману дрогобицькими чиновниками: відділ охорони здоров'я міської ради Дрогобича вирішив реорганізувати стебницьку лікарню з метою зменшення видатків на утримання медичних закладів.

Так, можновладці міста Котермака пропонують перенести з Дрогобича онко- і шкірвендиспансер в Стебник, попередньо вивільнивши там приміщення дитячого та хірургічного відділень. Дрогобицькі та стебницькі медики, зрозуміло, від такого не в захваті. Для вирішення проблеми була створена спеціальна комісія, до якої увійшли представники Департаменту охорони здоров'я Львівської обласної державної адміністрації.

Вчора, 19 березня, спецкомісія відвідала Стебницьку міську лікарню для вивчення стану медичного закладу. За підсумками відвідин представники комісії поспілкувались з журналістами. На запитання працівника лікарні щодо можливого закриття дитячого відділення голова комісії п. Наталія відповіла: «Це не раціонально. Я думаю, що дитяче відділення в Стебнику мало би бути. Тобто, щодо дитячого відділення моя позиція вже є сформована».

Відео – Типовий Стебник

Як відомо, в Стебнику також можлива реорганізація навчальних закладів, ініційована відділом освіти Дрогобицької міської ради.

Стебницькі Вісті

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?