новини твого міста

Сесія Стебницької міської ради: спроба зриву та запах виборів

- Влада 1 403   0

Сьогодні, 3-го квітня, відбулась чергова 47-а сесія Стебницької міської ради.

Особливістю сьогоднішнього сесійного засідання можна назвати присутність на ньому кількох осіб у військовій формі з незрозумілими вимогами і намаганням зірвати сесію. Практично, кожне з питань порядку денного переривалось їх викриками та погрозами на адресу керівництва міськради та депутатського корпусу. Мала місце також нецензурна лайка.

За достовірною інформацією, координує діяльність цих людей представник однієї з місцевих громадських організацій, бізнесмен Роман Уневич. Додатковим підтвердженням його причетності до організації цих деструктивних процесів, є постійна присутність на сесіях і викликаюча поведінка юриста, який працює на підприємстві вищезгаданого діяча.

Виступаючи на попередній сесії пан Уневич заявляв, що посада міського голови його не цікавить. На уточнююче запитання про його наміри балотуватись до Львівської обласної ради, він скромно промовчав...

Проте, Стебник цього бізнесмена все ж таки цікавить. Подейкують, що існує домовленість з одним із кандидатів на мерське крісло, яка передбачає "закріплення" посади 1-го заступника міського голови за політичним соратником пана Уневича, радником екс-мера Романа Калапача, бізнесменом Павлом Побережним. Зрозуміло, ця схема може спрацювати лише за умови перемоги "потрібного кандидата" на цьогорічних місцевих виборах.

Враховуючи політичний календар, можна з упевненістю стверджувати - у Стебнику запахло виборами і окремі "діячі", кредо, яких: чим гірше - тим краще, намагаються дестабілізувати роботу міськради, заробляючи на цьому дешеві політичні дивіденди.

Джерело: Лайф Інфо

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?