новини твого міста

Стебничани знову можуть стати жертвами "водного колапсу"

- Господарство ВІДЕО 1 065   0

Сьогодні, 18-го травня, у сесійній залі дрогобицької ратуші відбулась оперативна нарада, одним з ключових питань на якій вже традиційно постало - чергове можливе припинення водопостачання. Час "Ч" - 20-е травня. Причина все та ж: заборгованість КП "Дрогобичводоканал" перед ПАТ "Львівобленерго" за спожиту електроенергію.

"До 13-го травня ми сплатили 420 тис. грн., з яких міркувань нас не відімкнули мені важко сказати", - з подивом відзначив директор водопостачального підприємства Роман Шагала. З його слів, значна заборгованість за спожиту електроенергію утворилась внаслідок несплати протягом тривалого часу з боку ТзОВ "Трускавецьводоканал" за водопостачання та водовідведення. "Трускавець... На п'ятницю (15-го травня - прим.), від початку місяця, оплата складала 0 грн", - повідомив Роман Миколайович.

Енергорозподільча компанія вимагає погасити заборгованість у сумі 1,5 млн. грн. до 20-го травня. В іншому випадку, "Львівобленерго" погрожує знеструмити водоканал. Отож, стебничанам про всяк випадок краще запастись водою.

Відео Вікторії Лишик

Стебницькі Вісті

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?