новини твого міста

Дрогобицька влада хоче закрити три стебницькі школи

- Освіта 2 215   2

Начальник відділу освіти виконавчого комітету дрогобицької міської ради Петро Сушко пропонує закрити 5 шкільних закладів: 3 - у Стебнику і 2 - у Дрогобичі (СШ № 3 і 8). Що стосується міста калійників, йдеться про СШ № 6, 13 (мікрорайон Солець) та 18. Пан Петро мотивує необхідність закриття шкіл браком коштів на їх утримання. Про те, існують серйозні сумніви щодо того чи всі варіанти були розглянуті дрогобицькими можновладцями. І чому у майже 80-ти тисячному Дрогобичі планується ліквідувати лише 2-і школи, а у 20-ти тисячному Стебнику аж 3? Чому владні мужі міста Котермака перед тим як зважитись на такий крок, не провели обговорення з громадськістю Стебника? Чому не ініціювали зустріч з педколективами та дирекціями вищезазначених шкіл, не довели фактами безальтернативність такого рішення?
"Переконаний, що слід шукати інші варіанти вирішення проблеми. Якщо на засіданні виконкому дрогобицької міськради в порядку денному з'явиться відповідний проект рішення - я його не підтримуватиму і закликатиму інших членів не голосувати за це!", - повідомив єдиний у цьому органі представник від Стебника, міський голова Василь Пецюх на своїй сторінці у Фейсбук
У будь-якому разі питання вирішуватиметься колегіально на засіданні виконавчого комітету дрогобицької міської ради і будемо сподіватись, що цей "план порятунку місцевої освіти" не набере необхідної для проходження кількості голосів.

Стебницькі Вісті

Розповісти
Класнути
КОМЕНТАРІ (2)
Ваша совість - 23 тра 2015 10:50
Мудаки. Краще нехай напівгнилу 11 школу закриють. Бо скоро дітям на голови стеля буде падати. Все життя їм та 18 школа в очах стоїть.
11 - 27 тра 2015 22:44
11 школа ще 18 переживе
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?