новини твого міста

48-а сесія: чи залишиться Стебник "пасинком" Дрогобича?

- Влада 1 307   1

Вчора, 29-го травня, у сесійній залі Стебницької міської ради відбулась позачергова 48-а сесія. Єдиним питанням, включеним у порядок денний було: про прийняття звернення з пропозицією об'єднання міста калійників з селами Болехівці, Доброгостів, Уличне в єдину територіальну громаду з адміністративним центром у Стебнику.

48-а сесія: чи залишиться Стебник "пасинком" Дрогобича?

Міський голова Василь Пецюх зазначив, що у разі відокремлення від Дрогобича і долучення до Стебника кількох крупних сіл, об'єднана громада могла б налічувати близько 30-ти тис. мешканців. Якщо брати до уваги проект, запропонований інститутом регіонального розвитку, до Стебника могли б приєднатись не лише вищезазначені населені пункти, але й Нижні Гаї та Верхні Гаї.

Згідно законодавства, прийнятого у рамках адміністративно-територіальної реформи, об'єднані громади, населення, яких складатиме не менш як 30 тис. жителів, отримуватимуть з бюджетів вищих рівнів на 40% більше коштів.

Василь Федорович костатував, що для створення відповідного об'єднання також потрібна воля мешканців сіл, проте, за його словами, деякі сільські голови вже категорично заперечують можливість такого формування.

У звернення було внесено правку: формування територіальної громади повинно відбуватись на основі проекту, розробленого вищезгаданим інститутом. Рішення було прийнято одноголосно 23-а голосами.

Очільник Стебника поінформував присутніх про свій намір взяти участь у сесії Львівської обласної ради, яка відбудеться 2-го червня. На ній, ймовірно, й вирішиться доля міста калійників.

Стебницькі Вісті

Розповісти
Класнути
КОМЕНТАРІ (1)
Андрій - 31 тра 2015 14:56
Хочуть зробити як краще а вийде як завжди. Не буде толку з того об'єднання
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?