новини твого міста

Дрогобич, Трускавець і Стебник можуть залишити без води

- Господарство 1 756   0

8 червня КП «Дрогобичводоканал» може припинити подачу води до Дрогобича, Трускавця і Стебника та прилеглих до водогону сіл.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на керівника підприємства Романа Шагалу.

За словами посадовця, ПАТ «Львівобленерго» повідомив КП «Дрогобичводоканал», що 8 червня підприємству припинять подачу електроенергії.

Парадоксальність ситуації полягає в тому, що 8 червня без води можуть залишитись і добросовісні платники, і абоненти з тисячними боргами.

«Тому, наразі, дрогобичани, ті хто справно платить, і ті хто накопичив борги за послуги водоканалу мають бути готовими до того, що води 8 червня може не бути», – каже Р.Шагала.

За його словами борг КП «Дрогобичводоканал» перед ПАТ «Львівобленерго» складає понад два мільйони гривень. За травень підприємство переказало майже 800 тисяч гривень в рахунок погашення боргу.

«Наразі «Дрогобичводоканал» виплатити борг повністю не може, – зазначив Р. Шагала. – Велика кількість боргів Трускавецького водоканалу, населення та інших споживачів призвела до того, що Дрогобицький водоканал не дотримується графіку оплат за електроенергію і вчасно не розрахувався з «Львівобленерго». Аби вирішити проблему раз і назавжди, «Дрогобичводоканал» мав би піти на кардинальні дії і відключити неплатників від водопостачання. Та вимикати воду споживачеві, навіть за несплату, законом заборонено і цим спекулює Трускавецький водоканал та інші боржники. Змусити абонентів платити можна лише через суд, що пробує робити наше підприємство».

Сьогодні погашення боргу за електроенергію є головним завданням дрогобицького водоканалу. До вирішення проблеми залучаються представники влади. Керівництво «Дрогобичводоканал» щоразу шукає всі можливі ресурси підприємства, аби погасити заборгованість перед енергетиками.

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =