новини твого міста

49-а сесія Стебницької міськради: секретар залишається на посаді

- Влада ФОТО ВІДЕО 1 866   0

26-го червня у сесійному залі мерії відбулась чергова 49-а сесія Стебницької міської ради.

Родзинкою пленарного засідання було питання про відставку секретаря ради Романа Івасівки . Він написав заяву про звільнення, яка стала підставою для внесення цього питання в порядок денний засідання (згідно ЗУ "Про місцеве самоврядування" дострокове припинення повноважень секретаря ради здійснюється на сесії шляхом голосування). Було запропоновано заслухати автора заяви, проте зрозумілої відповіді з вуст Романа Андрійовича не прозвучало.

За неофіційною інформацією, секретар хотів піти з посади, щоб позбутись прив'язки до влади і під час передвиборчої кампанії, яка вже розпочалась, агітувати за себе, як за "народного" кандидата на посаду мера.

Депутат Богдан Асафат запропонував зняти питання про відставку з порядку денного, однак не отримав підтримки з боку колег. Інший представник депутатського корпусу Наталія Беднарчик назвала неодноразові заяви про звільнення, написані Романом Івасівкою, "дитячим садком", зауваживши, що службовець, обраний на посаду, повинен відповідально допрацювати до кінця каденції.

За підсумками голосування було прийнято рішення не задовільняти заяву секретаря стебницької ради. Склалось враження, що Роман Андрійович, який після цього буде зобов'язаний продовжити виконання своїх посадових обов'язків ще 4 місяці, не засмутився з цього приводу.

Депутат Ярослав Пецюх повідомив присутніх про підготовку ним звернення до голови Львівської облдержадміністрації Синютки О. М. з вимогою скасування його розпорядження від 6-го квітня 2015 р. про підвищення тарифів на пасажирські автобусні перевезення і закликав включити документ в порядок денний. Ініціатива була підтримана одностайно.

Одним з конфліктних питань засідання було - про надання в оренду приміщення для 3-ох представниць з ОСББ. Мова йшла про об'єкти, розташовані по вул. Симоненка, 21. Проте, керівник ДП «Стебниккомунсервіс» Ігор Гуль, на чиєму балансі перебувають приміщення, з метою заощадження коштів, сам з підлеглими хоче туди переселитися. Вивільнені кімнати у будівлі по вул. Мазепи Ігор Васильович пропонував надати у користування керівникам ОСББ. Проте, вони з незрозумілих причин відмовились.

Навдивовижу дискусійним виявилось також питання про встановлення місцевих податків і зборів. Озвучувались різні пропозиції щодо їх встановлення, проте довгий час депутати не могли дійти консенсусу. Міський голова Василь Пецюх застеріг присутніх, що у разі неприйняття відповідного рішення до 1-го липня, податкові органи нараховуватимуть платежі за мінімальною ставкою і в наступному році Стебник може залишитись без надходжень.

Компроміс таки було знайдено: ставку податку на житлову нерухомість знизили до 0,2% від мінімальної зарплати, для комерційних об'єктів збільшили до 0,5%, для приміщень банківських установ залишили на рівні 2%. Згідно рішення сесії, не оподатковуватимуться квартири площею до 60 кв. м та приватні будинки площею до 240 кв. м (раніше було встановлено 120 кв. м)

49-а сесія Стебницької міськради: секретар залишається на посаді

При розгляді земельних питань, голова профільної депутатської комісії Василь Карабан заявив, що незважаючи на наявність заяви з проханням про виділення земельної ділянки для розміщення кіоску по вул. Грушевського, 1, існує заборона виконавчого комітету міськради на розміщення МАФів. Резонансне питання виключили з розгляду.

Серед інших питань були також розглянуті: про виконання міського бюджету за 1-й квартал 2015-го року, про затвердження розпоряджень міського голови, про внесення змін до міського бюджету на 2015 рік.

Фото та відео Володимира Орсуляка

Стебницькі Вісті

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?