новини твого міста

У Стебнику 70 учасників АТО отримали земельні ділянки

- Влада 1 427   0

70 вояків АТО у м. Стебник вже отримали земельні ділянки. Згідно із заявами, які надійшли, ще 15 земельних ділянок мають бути виділені військовослужбовцям.

Однак через те, що значна частина міських угідь є зоною земельного видобутку, у Стебнику бракує власних територій, аби віддати їх під забудову учасникам АТО.

Про це сьогодні, 6 липня, на нараді в дрогобицькій Ратуші інформував Стебницький міський голова Василь Пецюха, – передає власкор IA ZIK з посиланням на головного спеціаліста Дрогобицького міськвиконкому Лесю Ясюру.

«За словами Василя Пецюха, не посприяла місту Болехівська сільська рада, яка відмовилася виділити стебницьким воякам земельні ділянки на своїй території. Відповіді влада міста тепер чекає від обладміністрації, перед якою клопотала про допомогу у цьому питанні, – каже Леся Ясюра. – Тим часом, перший заступник міського голови Дрогобича Петро Суда на сьогоднішній нараді у Ратуші оголосив, що альтернативою земельним ділянкам для учасників АТО може стати надання їм квартир. Адже більшість вояків не мають змоги самотужки зводити будинки. Однак для запуску цієї системи, потрібно всебічно вивчити її механізми, передусім обумовити можливість фінансування побудови житла для захисників України шляхом співфінансування бюджетів усіх рівнів».

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?