новини твого міста

50-а сесія СМР: кошти для екс-посадовця та земельні проблеми

- Влада ВІДЕО 1 385   0

В четвер, 9-го липня, відбулось перше пленарне засідання чергової 50-ї сесії Стебницької міської ради.

На сесії також були присутні представники громадськості та депутат Львівської обласної ради, член фракції Народного Руху України Тарас Курчик. Народний обранець поінформував присутніх про схвалення облрадою проекту Перспективного плану спроможних територіальних громад Львівщини. За словами Тараса Михайловича, Стебник, згідно з цим рішенням, повинен стати окремою адміністративної одиницею, незалежною від Дрогобича. Однак, він зазначив, що облрада лише проголосувала за проект, а для повного впровадження адмінреформи потрібно ще здійснити багато кроків (у т. ч. затвердити Кабінетом Міністрів). У своєму виступі пан Тарас також торкнувся питання допомоги сім'ям загиблих військових на сході України, повідомивши про наявність у його розпорядженні певних коштів, зібраних завдяки 2-ом благодійним концертам, проведеним в Італії.

Депутат Стебницької міськради Роман Броницький поцікавився у свого колеги з обласної ради щодо термінів реалізації адміністративної реформи. Тарас Курчик припустив, що процеси, пов'язані з об'єднанням громад, триватимуть від 6-ти місяців до 1-го року.

Інший представник місцевого депутатського корпусу Наталія Беднарчик звернулась до Тараса Михайловича з проханням посприяти родині загиблого бійця Мар'яна Дишеля у пришвидшенні отримання бойової відзнаки, якою героя-стебничанина було нагороджено посмертно. Наталія Миронівна також закликала народного обранця допомогти фінансово у встановленні пам'ятника місцевому захиснику Батьківщини та посприяти оздоровленню дочки покійного. Народний обранець обіцяв долучитись до вирішення цих проблем.

Депутат СМР Ярослав Пецюх закликав колегу з представницького органу Львівщини допомогти у лікуванні стебничанина-учасника АТО Олександра Козачка, який минулого року біля м. Щастя отримав важке поранення в голову. "Не знаю як вирішити це питання, але працюватиму, щоб йому допомогти", - заявив Тарас Курчик.

Міський голова Василь Пецюх сповістив присутніх про продовження судової тяганини між СМР та екс-заступником попереднього мера Романа Калапача Лілією Шологон. Зі слів місцевого очільника, пані Шологон завдяки рішенням корумпованих судів продовжує безпідставно вимагати значні кошти у громади міста . "Я звернувся до Шологон з листом, щоб вона облишила судитись з міською радою, а ці кошти, які у нас залишаться, дати на лікування бійцям АТО", - заявив Василь Федорович.

Присутній у залі учасник антитерористичної операції, невдоволений проблемою наявності, на виділеній йому земельній ділянці гаражу, звернувся до мера Стебника з вимогою вирішення цього питання. Місцевий керманич відзначив, що на вул. Винниченка, де окрім інших вулиць, надаються ділянки військовослужбовцям, є гаражі, зведені незаконно. "Я разом з іншими працівниками міськради закликатиму власників незаконних забудов пересунути чи демонтувати їх, якщо заклики не допоможуть - звертатимемось до суду",- відреагував Василь Пецюх.

Пленарне засідання довелось закрити, оскільки один з депутатів покинув сесійну залу і тим самим призвів до відсутності кворуму (сесія правочинна приймати рішення за умови присутності на ній не менше 19-ти обранців). Вирішено продовжити роботу у 3-ій декаді липня.

Нагадаємо, 26-го червня відбулась чергова 49-а сесія Стебницької міської ради, на якій розглядалось питання відставки секретаря ради.

Відео — Типовий Стебник

Стебницькі Вісті

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =