новини твого міста

Через борги Трускавця, Стебник знову може залишитись без води

- Господарство 1 038   0

У понеділок, 27-го липня, у приміщенні Дрогобицької ратуші під керівництвом в. о. міського голови, секретаря Дрогобицької міської ради Тараса Метика відбулась чергова оперативна нарада.

Вже традиційно одним з ключових питань порядку денного було - про стан справ з погашенням заборгованості КП "Дрогобичводоканал" за спожиту електроенергію перед ПАТ "Львівобленерго". За словами начальника водопостачальної організації Романа Шагали, енергорозподільча компанія вкотре погрожує у разі несплати боргу у 2,5 млн. грн., знеструмити його підприємство. Пан Роман повідомив, що наступною можливою датою зневоднення Дрогобича, Трускавця, Стебника та навколишніх сіл, які отримують водою з водозабору Дрогобич - Гірне, може бути 31-е липня.

Очільник КП "Дрогобичводоканал" констатував, що частковим вирішенням проблеми являється виконання рішення суду про стягнення з ТзОВ "Трускавецький водоканал" коштів у розмірі 5,1 млн. грн. (борг перед Дрогобицьким водоканалом станом на 1 листопада 2014 р). Загальна ж сума заборгованості Трускавця за спожиту воду перед дрогобичанами складає 12,2 млн. грн.

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =