новини твого міста

За час проведення АТО призвано 80 стебничан

- Влада 1 577   0

Протягом п’яти хвиль часткової мобілізації зі Стебника в лави української армії призвано 80 військовозобов'язаних, а з Дрогобича – 240.

Про це повідомив військовий комісар Дрогобицько-Бориславського об'єднаного районного військового комісаріату Віктор Попов на сьогоднішній нараді по мобілізації в Дрогобицькій РДА.

Зі слів військового комісара випливає, що ситуація з мобілізацією в Дрогобичі виглядає гіршою ніж в Стебнику: місто Котермака, яке має населення вчетверо більше, змогло призвати до армії військовозобов'язаних, кількість яких лише втричі перевищує результат Стебника.

Присутній на нараді міський голова Василь Пецюх різко розкритикував нещодавні заяви Віктора Попова щодо неналежної мобілізації в Стебнику, назвавши їх необгрунтованими.

«Чисельність населення міста Дрогобича в 4 рази більша ніж чисельність населення міста Стебника. Тобто кількість призваних військовозобов’язаних з Дрогобича мала становити близько 320 чоловік, а не 240. Не потрібно на нас "вішати всіх собак", а краще займайтеся реальною роботою.» – зазначив Василь Пецюх.

Також мер Стебника поінформував, що в рамках 6-ї хвилі мобілізації в місто калійників надійшло 539 повісток, з яких 248 вже рознесено. Розповсюдженням повісток займаються працівники «Стебниккомунсервісу», голови ОСББ, штатні та додатково виділені для цього працівники Стебницької міської ради в кількості 10 чоловік.

Стебницькі Вісті

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?