новини твого міста

На розвиток футболу влада виділила 10 тис. гривень

- Спорт 1 184   0

Цьогоріч в міському бюджеті Стебника закладено 14 тисяч гривень на проведення спортивних заходів. В червні рішенням міського голови Василя Пецюха, за згоди голови СК «Стебник» Йосипа Бандури, з цієї суми було виділено 10 тисяч гривень на розвиток футболу в нашому місті.

Про це повідомив голова спортивного клубу «Стебник» Йосип Бандура на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.

За його словами, на ці кошти було проведено регіональний дитячий футбольний турнір «Спорт проти ВІЛ/СНІДУ» серед команд навколишніх міст. Були закуплені кубки, грамоти і дипломи, індивідуальні призи по номінаціях, комплект футбольної форми, футбольні м’ячі.

«Разом з міським головою Василем Пецюхом домоглися повної ставки дитячого футбольного тренера від ДЮСШ Дрогобича на Стебник, з умовою, що тренер буде стебничанин. Дитячим футбольним тренером став вихованець стебницького футбольного клубу Лев Салабун. Він вже приступив до роботи і в найближчий час буде робити набір в свої футбольні групи.» – повідомив Йосип Бандура.

За словами голови спортклубу, влада міста допомагає спортсменам, але місцевий футбол, на його думку, потребує кращого фінансування.

«Потреба частини стебницької громади є, щоб у нас розвивався футбол і ФК «Стебник» і надалі виступав на обласному рівні. Бюджет міста формується з її громади, і частина цієї громади хоче, щоб у нас був спорт і в тому числі футбол.» – зазначив керівник клубу.

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =