новини твого міста

Вікторія – це перемога

- Суспільство 2 429   1

Понад 8 тис. км океану та суші розділяють м. Сіетл у США та наші Стебник і Дрогобич, проте між ними встановлено тісний зв’язок. У Сіетлі живе і працює Вікторія Радіонова, у Стебнику живуть її батьки Олександр і Тетяна, а в Дрогобичі – сестра Мар’яна із своєю сім’єю.

«Хула Хуп» у виконанні Віти Радіонової

Вікторія Радіонова не просто одна із мільйонів наших заробітчанок, яких доля розпорошила по далеких світах. Вікторія – висококласна циркова артистка, акробатка, яка своєю майстерністю підкорила циркові арени і серця глядачів усього світу. І ось тепер, як стало відомо з Інтернету, наша краяна стала фіналісткою конкурсу «Америка має талант». Це ж як карколомно треба було виступати, щоб змусити перенасичених видовищами американців проголосувати за українську дівчину і надати їй шанс вибороти найпочесніший у США титул найталановитішої?!

Віта Радіонова на шоу «Америка має талант»

Про це та інше ми і ведемо розмову із сестрою Вікторії Мар'яною Рибак, яка, до речі, теж акробатка і теж дуже талановита. Отже, слово Мар'яні.

- Ми з Вікою народилися у Стебнику, хоча батько наш дрогобичанин, а мати – з Борислава. Коли Вікторії виповнилося 4 роки, батьки віддали її до циркової студії при Народному домі «Просвіти» в Стебнику. Через 2 роки до цієї студії пішла і я. Нам дуже поталанило, адже ми вчилися у прекрасних фахівців-педагогів, які виховали багатьох талановитих акробатів для цирку і спорту. Це Лариса Грицик, Микола Добровольський, який згодом перебрався до Трускавця, де і сьогодні веде циркову студію «Каскад».

Після закінчення циркової студії «Каскад» Вікторія з першої спроби вступила до київського циркового училища, яке готує класних циркових акробатів у різних жанрах. Циркова акробатика – це суперважкий вид циркового мистецтва, який вимагає постійної напруженої роботи до сьомого поту мязів, кісток та інтелекту. Щоб поставити акробатичний трюк, відшліфувати його до автоматизму і винести на суд глядачів, треба багато праці, часу, терпіння – фізичного і душевного.

Обидві сестри – Вікторія та Мар'яна – вподобали акробатику

Усього цього у Віки було вдосталь і тому після закінчення циркового училища їй, як кращій випускниці, запропонували контракти з цирковими трупами Туреччини, Японії, Німеччини, де Віка пропрацювала кілька років.

У Німеччині вона познайомилася з Майклом Бажезе, французом, який став її чоловіком і партнером по виступах, адже він теж цирковий акробат. Під час гастролей у різних країнах пару Бажезе – Радіонова запримітили американські менеджери і запропонували роботу у цирках США. Там Віка і Майкл поставили такі суперважкі акробатичні трюки, що Америка буквально була вражена. Вихід до фіналу престижного конкурсу підтверджує сказане.

- Чи підтримуєте з Вікою зв'язок?

- Постійно, незважаючи на занятість Віка завжди цікавиться тим, що відбувається у нас в Україні, в родині, взагалі переймається всіма нашими турботами. Віка – велика патріотка рідної землі і свого чоловіка Майкла навчила української мови, так що тепер по скайпу Майкл завжди вітаючись вимовляє «Слава Україні».

- Чи тобі не жаль, що твоя доля склалася інакше?

- Я на два роки молодша. Коли я закінчила середню школу, постало питання, куди іти далі. Мені так само світило Київське циркове училище, адже виконувала всі трюки разом із Вікою. Але доля розпорядилася інакше – я познайомилася з Ігорем, моїм чоловіком. Він, до речі, теж акробат, сім’я у нас спортивна. Виховуємо двох дітей – Вікторію і Ромчика, які займаються акробатикою в Дрогобицькій спортивній школі. Маємо свій бізнес, живемо дружно і щасливо.

Можливо, моля маленька Віка досягне таких висот, як і її тітка. Це і буде здійсненням усіх моїх мрій. А тепер я і вся наша велика родина у Стебнику, Дрогобичі та Бориславі усім серцем підтримуємо сестру Вікторію і бажаємо їй найуспішніше виступити у фіналі і цим прославити всіх нас і нашу Україну.

Від себе додаю, що не тільки Стебник і Дрогобич, але й уся Україна буде щиро вболівати за нашу краянку. Всі ми бажаємо їй вдалого виступу, адже Вікторія – це перемога!

Богдан Британ, газета «Галицька Зоря»

Розповісти
Класнути
КОМЕНТАРІ (1)
Микола - 2 жовтня 2015 18:20
Хоч одна позитивна новина з буремного життя -буремних міст дРогобича та сТебника...
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =