новини твого міста

Засудили злодія, який обікрав церкву в Стебнику

- Кримінал 2 714   0

Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області на дев'ять років ув'язнення засудив раніше неодноразово судимого уродженця Полтавської області, який взимку минулого року разом зі спільниками обікрав церкву, а пізніше у Стебнику пограбував та поранив ножем таксиста.

Злодії залізли через вікно у складське приміщення церкви «Хреста Чоловіколюбця» у Стебнику та винесли звідти продукти харчування, мийні засоби, електротехніку та будівельні матеріали на загальну суму понад 7 тис. грн. Окрім того, вкрали 10 тис. грн.

Злочинець заробляв на життя крадіжками. Майже через два тижні після того, як обікрав церкву, він разом із двома своїми знайомими пограбував таксиста. Приставивши йому ножа до шиї, він забрав у водія 500 грн, вирвавши їх разом із кишенею, а також вкрав мобільний телефон. Тікаючи з місця злочину, він завдав таксисту кілька ударів ножем. Поранення виявилися легкими, тож водія вдалося врятувати.

Дрогобицькі правоохоронці затримали нападника менш, ніж за місяць. Одразу після крадіжки у церкві він разом зі спільниками намагався продати викрадені речі перехожим та продавцям довколишніх кіосків.

У судовому засіданні обвинувачений намагався заперечити свою причетність до усіх злочинів, перекладаючи вину на своїх знайомих, які були разом з ним. Але суддя взяв до уваги покази свідків та матеріали, зібрані під час слідства, які повністю доводили вину чоловіка. За звинуваченням у розбої та крадіжці його засудили на дев'ять років позбавлення волі. При винесенні вироку суд також врахував те, що він раніше кілька разів уже був засуджений за крадіжки.

Джерело: ZAXID.NET

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?