новини твого міста

У Стебнику нова влада приступила до виконання повноважень

- Влада ФОТО ВІДЕО 2 239   0

У п'ятницю, 13-го листопада, відбулось урочисте пленарне засідання першої сесії Стебницької міської ради 7-го скликання. Захід проводився у великому залі Народного дому. В ньому взяли участь члени Стебницької міської виборчої комісії, новообраний міський голова Стебника Петро Старосольський, новообрані депутати Стебницької міської ради, голови міст Трускавця та Дрогобича - Андрій Кульчинський і Тарас Кучма. Також були присутні депутат обласної ради нової каденції Василь Масний, депутати Дрогобицької міськради, священнослужителі та пересічні стебничани.

Голова Стебницької міської виборчої комісії Марія Пурій оголосила результати виборів міського голови Стебника, згідно з якими переможцем визнано Петра Старосольського. Марія Іванівна також поінформувала присутніх про результати виборів до Стебницької міськради, згідно з якими до місцевої ради пройшло 8 партій.

Петро Стросольський

Михайло Кішко, Петро Старосольський та Марія Пурій

Після отримання з рук голови місцевого виборчкому посвідчення міського голови, Петро Старосольський на правах нового керманича міста калійників приступив до головування на пленарному засіданні. Петро Романович запросив до зачитування присяги найстаршого депутата нової каденції Марію Плитич. Марія Петрівна зачитала текст присяги, який повторили інші 25 її колег. Після складання присяги новий очільник Стебника вручив представникам місцевої ради 7-го скликання депутатські посвідчення.

Серед основних питань, розглянутих на першому пленарному засіданні було обрання секретаря сесії Михайла Кішка.

Друге пленарне засідання заплановане на 16-те листопада. Ключовим питанням порядку денного буде обрання секретаря міської ради. Ця посада є другою за впливовістю в органах місцевого самоврядування. З достовірних джерел відомо, що на неї претендує депутат-батьківщинець Андрій Петруняк.

Стебницькі Вісті, фото і відео - CZC

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?