новини твого міста

Засідання сесії: склад виконкому не змінився

- Влада 1 304   0

У вівторок, 8-го грудня, відбулось п'яте пленарне засідання I сесії Стебницької міської ради. На порядок денний було винесено такі питання:

  • Про внесення змін в рішення Стебницької міської ради від 18.11.2015 р. №11 "Про кількісний та персональний склад виконавчого комітету Стебницької міської ради";
  • Земельні питання;
  • Різне.

Представник місцевого депутатського корпусу Андрій Афанасов вніс пропозицію повернутись до питання про формування виконкому. Андрій Анатолійович обгрунтував необхідність переголосування персонального складу виконавчого комітету порушеннями при попередньому затвердженні. На його думку, лічильники при розгляді вищевказаного питання невірно підбили підсумки голосування. Втім, пропозиція депутата не отримала необхідної кількості голосів: "за"- 10, "утримались"- 13 (для прийняття рішення потрібно не менше 14-ти).

Ключовими питаннями "земельного блоку" стали - виділення землі 2-ом бійцям АТО: Олександру Сем'янову та Олегу Пуціву. Так, затверджено проекти землеустрою щодо відведення 2-ох земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд. Вони розташовані на вулицях Винниченка (мікрорайон Куба) та Зелена Діброва (м-н Колпець). Ділянки, площа кожної з яких - 700 кв. м., передані військовослужбовцям у приватну власніть.

Стебницькі Вісті

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?