новини твого міста

У Стебнику масово грабують магазини та ріжуть шини автівкам

- Кримінал 2 713   3

Як повідомив на останній понеділковій нараді у Ратуші очільник Стебницької міської ради Петро Старосольський, минулого тижня у місті калійників було пограбовано біля 10-и магазинів, а поліцією Стебника зафіксовано 10 нічних пограбувань магазинів у центральній частині міста та на околицях.

Мало того, автівкам, що паркуються біля стоянки, у минулотижневу ніч з четверга на п’ятницю, хтось невідомий порізав на колесах шини. Мабуть тому, щоб не «зирили» зайвий раз і не змогли побачити того, що не слід бачити випадковим свідкам. Адже стоянка знаходиться навпроти цілої мережі магазинів. А більшість з них, минулого тижня було пограбовано.

Начальник Дрогобицької поліції Мирон Карапата, який був присутній на нараді місцевого апарату, доповів з цього приводу, що він знає про прикру ситуацію в Стебнику. Силами дрогобицьких та стебницьких правоохоронців проводяться обшуки у підозрілих осіб з кримінальним минулим. За словами М. Карапати, вже вилучено цілі комплекти інструментів, які могли слугувати зловмисникам для серії нічних пограбувань, а в один з магазинів у центральній частині міста, який нещодавно було пограбовано, місцеві злодюжки у недільну ніч зробили спробу потрапити туди вдруге. Мовляв, мало вас пограбували…

Згодом очільник Дрогобицької поліції повідомив присутнім доволі прикру новину – за грудень місяць поточного року Дрогобицькою, Стебницькою та Трускавецькоє поліціями скеровано до суду близько 20-и кримінальних справ. Погодьтеся, що це – немало. Тож, як не боряться із злочинністю в нашому регіоні правоохоронці, бандитизм у Дрогобичі, Стебнику та Трускавці процвітає. А Стебник, завдяки "старанню" нашої доблесної поліції, згодом перетвориться у Чікаго, де місцеві "аль-капоне" будуть ділити пограбоване у магазинах "добро" у кафе, барах та ресторанах, гучно вияснюючи при цьому відносини з допомогою холодної та вогнепальної зброї.

Вікторія Лишик, Лайф Інфо

Розповісти
Класнути
КОМЕНТАРІ (3)
Sergoo80 - 30 грудня 2015 01:40
А коли Стебницьку міліцію перевели на Поліцію?????????
koljagorodu - 30 грудня 2015 20:50
У Стебнику нема ні міліції ні поліції є тільки дармоїди з яких ніякої користі :)
1102sania - 31 грудня 2015 09:54
тут на міліцію нема чого розраховувати то або треба писати чи до львова чи до київа начальства міліції про тих дармоїдів які навіть носа за місяць а той за декілька не висунуть з кантори а просто получають зарплату бо я напевно за остані пів року бачив у стебнику може зраз або два гаї і так само перехожих міліціантів. тут треба патрулювати місто кожен день бо далі в темну пору можна не дойти додому бо як не пограбують то поб'ють. треба щось вирішувати бо ми господарі міста а не якісь бандюги і продажні менти
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =