новини твого міста

Новий рік: як, де і з ким зустрінуть 2016 рік міські голови Дрогобиччини

- Влада 1 900   0

Як відзначатимуть Новий рік міські голови Дрогобича, Стебника, Борислава та Трускавця...

Міські голови Дрогобича, Стебника, Борислава та Трускавця

Іван Піляк, Тарас Кучма, Ігор Яворський, Андрій Кульчинський, Петро Старосольський

Не святкує Нового року очільник Дрогобича Тарас Кучма. Але так було не завжди. «Після трагічних подій на Майдані відбувся переломний момент не тільки для країни, а й для мене особисто. Після революції не сприймаю це свято», – поділився Тарас Ярославович. 31 грудня мер планує провести як звичайний робочий день. Якщо треба буде – то і допізна. Наступного дня бойові побратими хочуть витягнути свого товариша до Львова. Проте, перш за все, 1 січня Тарас Кучма виконує свій синівський обов’язок – відвідує могилу мами, яка саме під Новий рік народилась.

З дружиною та тещею зустріне Новий рік міський голова Стебника Петро Старосольський. Діти вже дорослі, мають свої сім`ї, проживають у Львові. «Пів першої піду в центр до ялинки, проконтролювати, чи вона горить і чи все в порядку. А потім – все, спати», – розповів Петро Романович. Телевізор дивитись категорично не бажає. Новорічні програми минулого року його дуже засмутили засиллям російських виконавців, тому на цей раз навіть не вмикатиме. Улюбленою стравою є олів`є і фарширований індик, який Петро Романович готує виключно сам.

Міський голова Борислава виявився напрочуд сімейною людиною і новорічну ніч, як завше, проведе вдома, поруч з дружиною та дітьми. «Причому, – зазначив Ігор Яворський, – так я святкую не тільки останнім часом, а скільки себе пам`ятаю. Жодного разу не зустрічав рік прийдешній з гучною компанією чи десь в ресторані». Своїй сім`ї посадовець присвячує весь свій вільний час, і свята не виняток.

Андрій Кульчинський, перша особа курортного Трускавця, теж зустрічає Новий рік в колі сім`ї. Цього року планують сходити в гості до друзів і зустрічати разом з ними. Останні декілька років святкування нового року розпочинає з Господнього храму. За дві години до нового року мер відвідує вечірню службу в церкві. Андрій Богданович розповів, що є невибагливим до їжі, певних улюблених страв від дружини не вимагає. І що все приготовлене нею дуже смачне. На столі лишень неодмінно має бути шампанське. «А загалом, – підсумував Андрій Богданович, – має значення тільки те, з якими думками та настроєм входиш до Нового року. Не так важливо, що на столі. Головне – що в серці».

Ольга Біла, «Твоє радіо»

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?