новини твого міста

У Стебнику «на гарячому» зловили лікаря, що вимагав хабар

- Кримінал ФОТО 7 613   18

Завідувач відділенням хірургії міської лікарні вимагав від громадянина 2,5 тисячі гривень хабара. Працівники Управління захисту економіки та слідства Національної поліції Львівщини затримали лікаря у службовому кабінеті.

Про це повідомляє Департамент захисту економіки на сайті Головного управління Національної поліції України.

Затриманий лікар

До працівників УЗЕ звернувся громадянин та повідомив про вимагання у нього хабара. За підготовку пакету документів та направлення чоловіка на обстеження, а також встановлення йому групи інвалідності завідувач хірургічним відділенням вимагає "винагороду".

Слідчим управління ГУНП у Львівській області відкрито кримінальне провадження ч.3 ст.369-2 (Зловживання впливом) Кримінального кодексу України.

28 січня у результаті оперативно-слідчих заходів у службовому кабінеті працівники УЗЕ та слідства затримали медика. У лікаря правоохоронці вилучили 2,5 тисячі гривень неправомірної вигоди, отриманої від пацієнта.

Перевірка рук

Вирішується питання про затримання завідувача відділенням хірургії міської лікарні у порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України.

На даний час проводяться заходи по встановленню інших фактів вимагання та одержання фігурантом хабарів.

Медику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

Розповісти
Класнути
КОМЕНТАРІ (18)
Микола - 28 січня 2016 22:11
))Шкода.Мабуть, якась добра людина підставила цю добру людину
Василь - 29 січня 2016 15:21
Я чув що цей лікар постійно брав хабарі
Леся - 29 січня 2016 18:11
Золоті руки у цього лікаря і не одне спасенне життя.Не давали би хабарі такого і не було б
мойша - 29 січня 2016 18:23
не будьте "хохлами-недоумкуватими". Хіба 2500 гривнів, лікар вимагав у хворого ? може комусь потрібно чиюсь "дупу" посадити в це крісло (зав.відділення) ? і все підстроїли.
Сергій - 30 січня 2016 09:20
За інвалідність брати гроші гріх. Такі випадки не поодинокі, дуже прикро якщо лікар очикує на винагороду у випадку коли хвора людина дійсно претендує отримати відповідну групу інвалідності. Але здебільшого самі паціенти заохочують лікарів щоб здобути запис у документі так як їм потрібно на своє бачення. І у суспільстві досить багато псевдо здорових та таких же "тяжко" хворих. Це не Виктороми доти поки суспільство здебільшого за статусом не то що середній клас а просто волоцюги...
Христина - 30 січня 2016 09:42
А що хтось з лікарів не бере хабар???!!!
Lis_a - 30 січня 2016 10:34
Велике спасибі цьому лікареві за те що зробив для своїх пацієнтів, дуже багатьом в свій час допоміг, не одного витягнув так сказати з "того світу".... але будемо чесними - допомагав здебільшого не просто за звичайне "дякую", хоча за довголітню практику думаю було всяке.... Якщо ми хочемо побудувати нову країну, не потрібно звинувачувати у тому "якщо б не давали хабарі такого і не було б", а потрібно боротись з тим, можливо такими жорсткими методами, тому що за часту інше не допомагає(( Шкода втрачати досить хорошого спеціаліста у своїй сфері, але по іншому немаємо права поступити.... у пам'ять всіх тих хлопців і дівчат.....
Тарас - 30 січня 2016 16:31
Доброго дня добрим людям.Лікар не поганий . 2.5к це не хабар.Реально підстава .Як так дальше піде то лікувати нікому буде в м.Стебнику.А группи половину народу незаконно мають.
Марян - 30 січня 2016 19:16
За встановлення групи інвалідності зараз 100 баксів не беруть, беруть 1000 я думаю що це підстава, я чув від людей із лікарні які там працюють "Він нічого не вимагав і що то йому на стів поклали конверт а він навіть їх не бачив а потім приїхали Слідчі управління і все повішили на нього" Я не знаю хт о правий але моя думка що це підстава.
Тетяна - 30 січня 2016 21:28
Це очевидна річ, що цього лікаря підставили! Чому головний лікар СМЛ Пукало, про махінації якого ходять легенди, і надалі продовжує займати посаду головуючого!!! Чому його не звільняють і не беруть до уваги неодноразові звернення громадян та мед. працівників???? Значить комусь це на руку))) Риба гниє з голови! Тому, панове, не беріться судити, не знаючи всіх обставин! Бог всім суддя! А щодо даної ситуації, то говоритиму за себе. Особисто зверталась до Івана Васильовича, і хочу подякувати, що є такі лікарі!!! Не один раз допоміг мені, моїм друзям та родичам!!!! І жодного разу не йшло мови про якісь гроші чи хабарі.... Дуже прикро, що в нашому суспільстві є «гнилі» люди, які здатні на таку підлість((( але всім дістанеться по заслузі, і я вірю, що правда переможе! Іван Васильович, правда на Вашій стороні!
Чесний - 31 січня 2016 10:53
Дуже хороша людина золоті руки .
Галина - 31 січня 2016 23:31
Хороший спеціаліст і чуйна людина.Як так далі піде,то залишимося без операційного хірурга.Краще би лапали тих,що дійсно вимагають.Підстава конкретна у цьому випадку.
Оля - 2 лютого 2016 20:52
Дуже хороша людина, золоті руки! Я інвалід дитинства і не раз зверталась по допомогу. Я і мої рідні, знайомі звертались до ІВАНА ВАСИЛЬОВИЧА і він жодного разу не відказав у допомозі. І ніколи не виникало розмови про гроші. Це підстава і винні будуть покарані. ІВАНЕ ВАСИЛЬОВИЧУ, нехай ВАС БОГ оберігає!!!
Богдан - 2 лютого 2016 23:33
Талановитий лікар, робив мені операцію, все в нормі, хабара не вимагав. Чому ніхто не говорить про ту особу, яка давала хабара, чи буде вона притягнена до відповідальності за давання хабара, чи не скоювала вона раніше злочини, за які розрахунок була домовленість "кинути гроші на стіл лікарю"? Кожен з нас відвідавши лікаря, йому "віддячується", і не обманюйте самі себе, що всі ми хто "віддячується" такі хороші а ті що беруть такі негодяї. Перед тим як давати хабар, добре подумайте, в якій країні ми хочемо жити?
Тетяна - 3 лютого 2016 23:01
Цей хабарник далі на роботі, напевно свої проблеми вже вирішив, чому його не звільнять?
Василь 5лютого 2016 - 5 лютого 2016 07:16
Всім розумним людям ясно чиїх рук це справа. Що до Малика, то напевне кожен пацієнт, який мав справу з Маликом не може сказати про те, що даний лікар є хабарником. Іван Васильович є надзвичайно доброю і порядною людиною. Все це, що зроблено, зроблено для того. щоб підставити Малика. Цей хто це робив думає про те, що якщо він хабарник, то і всі інші хабарники, на злодію горить шапка.
Петро - 5 лютого 2016 13:16
Та 2500грн. зараз хiба грошi?
Юлія - 22 лютого 2016 16:40
Люди не бояться бога , ще не потрапив з гострими болями в хірургію . Доречі пока тут займаються плітками .хірургію збираються закрити в Стебнику . Хто застрахований від буть якого приступу , больового шоку і де поповземо? Вся моя сімя з неплановими приступами мала справу і можемо подякувати всім і Малику в тому числі, за людяність і професіалізм.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =