новини твого міста

Міста Дрогобиччини ініціюють започаткування спільних проектів з розвитку інфраструктури

- Влада ФОТО 1 165   0

2 лютого у світлиці Дрогобицької міської ради відбулася нарада міських голів Дрогобича Тараса Кучми, Трускавця Андрія Кульчинського, Борислава Ігоря Яворського, Стебника Петра Старосольського, голови райдержадміністрації Максима Лісогора за участі відомого громадського діяча та мецената Ігоря Куруса, який презентував першим особам Дрогобиччини проект туристичного розвитку краю.

Презентація Куруса

Також у межах наради обговорили питання утилізації твердих побутових відходів. У цьому напрямку міські очільники також планують виробити єдиний підхід.

Не оминули на спільному засіданні проблеми аварійного стану доріг Дрогобиччини. Зокрема, як наголошували учасники зустрічі, треба докласти зусиль, аби до 160-річного ювілею І. Франка дороги в регіоні були доведені до ладу. Першорядної уваги і ремонту, акцентував міський голова Дрогобича Тарас Кучма, потребує дорога Дрогобич-Борислав.

Тарас Кучма закликав колег із сусідніх міст об'єднуватися навколо спільних напрацювань та ідей, крім пошуку тотожного бачення у питаннях туризму, утилізації сміття, варто, додав очільник Дрогобича, започатковувати проекти між містами-сусідами у царині транспорту та інших галузях інфраструктури.

Відділ забезпечення діяльності виконкому ДМР

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?