новини твого міста

Фірму депутата Дрогобицької міськради від Стебника зловили на тендерній змові

- Влада 2 337   3

Львівське обласне територіальне відділення АМКУ оштрафувало МКП «Мажор» та Дочірнє підприємство «БУ №45» ВАТ «Прикарпатбуд» за спотворення результатів торгів Східницької селищної ради м. Борислава Львівської області. Відповідне рішення прийняте 24 грудня 2015 року.

На КМП «Мажор» накладений штраф розміром 4 тис. грн, а на Дочірнє підприємство «Будівельне управління №45» ВАТ «Прикарпатбуд» – 2 тис. грн.

У листопаді 2014 року Східницька селищна рада м. Борислав замовила каналізування району вул. Котляревського, очисні споруди глибокого біологічного очищення господарсько-побутових стічних вод у МКП «Мажор» за понад 7,2 млн грн.

Передбачалось, що роботи з будівництва двох блоків та озеленення території завершаться до кінця 2017 року.

На участь у торгах розраховували МКП «Мажор», ДП «БУ-45» ВАТ «Прикарпатбуд», МПП «Трансформатор» та ТОВ «Універсалбуд». Пропозиції двох останніх підприємств, серед яких була і найдешевша, комітет з конкурсних торгів відхилив. Зрештою, перемогло МКП «Мажор» з ціновою пропозицією в понад 7,2 млн грн.

Власниками МКП «Мажор» є колишній депутат Бориславської міської ради від «Фронту змін» Олександр Зварич та депутат Дрогобицької міськради від Стебника, у минулому скликанні представник КУНу, в теперішньому – «Самопомочі», Віктор Тюска.

Згідно з даними SMIDA, контролерами ВАТ «Прикарпатбуд» є Володимир Урсу (31,5%) та Омелян Михаць (16,3%).

За матеріалами сайту Наші Гроші. Львів

Розповісти
Класнути
КОМЕНТАРІ (3)
пересічний - 5 лютого 2016 14:05
то що йдуть в депутати тіко красти вже ні для кого не є таємницею
житель - 5 лютого 2016 15:29
тендер на 7МЛН(великими літерами - шість нуликів ), а штраф 4 тисячі... де логіка...
Житель м. Борислава - 6 лютого 2016 18:03
Це,ще не все,Що вкрадено славною фірмою "Мажор" п. Зваричем. В м. Бориславі витрачено 4.5 млн. гривень для реконструкції водозабору на Мражниці. В результаті води взагалі немає після виконання ними робіт, так і вирізаного лісу на території водозабора. А ще п.Зварич хоче виконувати роботи по ремонту резервних баків води на вул. Палія. А далі головна мета п. Зварича це те щоб його дружина п .Балабанська О.має бути керуючою справами Бориславського виконкому, де і по сьогоднішній день ламають депутатів, щюб вже докінця розкрасти Борислав. Це все йде в стилі "Фронту змін"= НАМ ВСЕ, А ПІСЛЯ НАС ПОТОП.....
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?