новини твого міста

За спалювання сухостою затримано мешканця Стебника

- Надзвичайні події ФОТО 2 082   0

10 лютого комісія в складі представників департаменту з питань цивільного захисту облдержадміністрації, державної екологічної інспекції у Львівській області та департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА, керівника відділу з питань цивільного захисту Андрія Ванівського, за участі заступника начальника Дрогобицького районного відділу ГУ ДСНС України у Львівській області Романа Худика вивчала ситуацію зі спаленням сухої рослинності або її залишків, обрізків дерев та кущів, а також твердих побутових відходів на території Дрогобицького району, міст Дрогобича, Стебника, Борислава.

Було зафіксовано місця спалювання сухої трави поблизу сіл Болехівці, Опака, Снятинка та виявлено мешканця міста Стебника в момент спалювання трави. Довелося викликати пожежників, оскільки вогонь поблизу ПАТ «Полімінерал» та залізничної колії наближався до трансформаторної підстанції та дерев'яних електричних опор.

За підсумками роботи комісії представником екологічної інспекції складено протоколи про адміністративні порушення на посадових осіб, а також громадян району та міст. Також була проведена інформаційно-роз'яснювальна робота із сільськими головами, надані їм плакати та література, де висвітлюються питання пожежної безпеки в екосистемах.

Нагадаємо, що відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення за самовільне випалювання стерні громадянам загрожує накладення штрафу від 170 до 340 грн., а на посадових осіб – від 850 до 1190 грн. За ті самі дії, вчинені в межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду, накладається штраф на громадян від 340 до 680 грн. і на посадових осіб – від 1190 до 1700 гривень. У разі повторного скоєння тих самих дій або навмисних підпалів, які спричинили тяжкі наслідки розмір штрафів значно більший, а також громадяни чи посадові особи можуть бути притягнуті до кримінальної відповідальності (обмеження або позбавлення волі).

Прес-служба Дрогобицької РДА

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =