новини твого міста

Антиукраїнська пропаганда проти захисників вітчизни, з «легкої руки» Кремля

- Суспільство 1 224   1

З сайту Лайф Інфо - інформаційний портал Дрогобиччини:

Доброго дня, читачі сайту “Лайф Інфо”, пишу до вас, стурбований аморальними та ницими вчинками “вищестоящих” сайту “Дрогінфо”. Донедавна я крізь “пальці” дивився, як “обливають помиями” одне одного владні чиновники колишньої каденції на шпальтах цього скандального сайту. Особливо, коли справа доходила до “коментів”. Але, коли побачив на сайті «Дрогінфо» резонансне відео про те, як «Сепаратисти взяли у полон дрогобичанина», мого земляка та бойового побратима, у якому відображено катування загиблого близько півтора року тому в зоні АТО Івана Ісика, серце облилося кров'ю.

За час моєї недовгої служби в зоні АТО я побачив чимало лиха, підлості, брехні продажних генералів, звірства сеператистів, але публікувати такі аморальні речі для загального огляду ніколи б не відважився. Бодай тому, що це антигуманно по відношенню до мирних жителів та переселенців зі сходу. І завдає болю родинам загиблих воїнів.

Вважаю, що таким ганебним вчинком адміністрація сайту переступила усі існуючи норми етики і моралі. Тож, однозначно, що антигуманна політика “Дрогінфо”, що завдала болю родині героя-дрогобичанина і викликала обурення громадськості усієї Дрогобиччини, викликала у моїй душі протест. Я й раніше ніколи не захоплювався блюзнірськими публікаціями цього інтернет-видання, а тепер ні я, ні мої бойові побратими не читатимуть цього горезвісного сайту! І закликаю усіх дрогобичан та журналістів - піднятися на одностайний протест проти аморальності цього горезвісного видання. Бо воно суперечить журналістським нормам та морально-етичним вартостям.

На мій погляд, журналістика – згідно визначення - діяльність, соціальна місія якої полягає у формуванні громадської думки та управління масовими емоціями аудиторії.

В той же час журналістика може використовуватися, як інструмент у формуванні «однобокої», необ’єктивної громадської думки. І от цей достатньо відомий в плані своєї «сенсаційності» інтернет-портал новин Дрогобицького району – веб-ресурс Дрогобич Інфо (електронна адреса www.droginfo.com.ua) побив усі рекорди щодо бруду та ницості!

До сих пір, доволі актуальною темою для дискусії був факт розміщення на вказаному новинному ресурсі ну-ду-у-уже «свіжої» та «сенсаційної» «новини» з підкріпленим до неї відеоматеріалом під назвою «Дрогобичанин у полоні сепаратистів». Зміст даного матеріалу та внутрішній мотив т.зв. редактора під час його розміщення досі не зрозумілий. Можливо, керівництво аморального сайту таким чином проводить заходи з мотивації та підвищення морального духу чоловічого населення з метою протидії зовнішньому ворогу на сході України?

А може поняття «ворог» для більшості українців відмінне від розуміння поняття «ворога» в очах редакції Дрогінфо? Особливо, якщо взяти до уваги той факт, що фактичний “управитель” сайту з березня 2014 року по т.ч. перебуває на території, як це не дивно Російської Федерації, звідки здійснює керування сайтом.

Цікавий факт – первинна новина про загибель дрогобичанина Івана Ісика була опублікована на цьому ж Дрогінфо незадовго після трагічної дати (дата розміщення новини 16.10.14 р.). Яку «сенсаційність» повинна була отримати фактично ПОВТОРНА публікація, підкріплена відеоматеріалом насильницького змісту? Чи може вона була розрахована на перегляд родиною загиблого з антиморальною скандальною метою — збільшити рекордну кількість переглядів сайту?

При детальнішому дослідженні публікації, можемо бачити, що власник аккаунта на сервісі Youtube.com, відеоматеріал з якого відображається у скандальній публікації є активним поціновувачем відео каналів Анатолія Шарія (до слова, відомого українофоба) та каналу Russian channel зокрема. Виникає запитання - чому основний редактор Дрогобицького інтернет-порталу здійснює розміщення відверто-проросійського контенту на своєму сайті?

Якщо копнути глибше – дізнаємось, що в даний момент сам інтернет-ресурс Дрогінфо фактично «висить у повітрі». Місцезнаходження особи, яка фактично являється власником домену вказаного сайту невідоме (подейкують, що проходив лікування від наркозалежності в Одесі), телефонні дзвінки за зазначеним у розділі «Контакти» номером не дають змоги зв’язатися з редакцією…

Не варто випускати з уваги факти публікації на даному сайті наклепницьких статей у рубриці «ПЛІТКИ» (лише судячи по назві виникає сумнів у об’єктивності описаної інформації) під назвою «Казка про азійсько-Дрогобицьку університетську династію або Чому до влади рвуться невдахи і банкрути» та «Байка про Дрогобицьку університетську династію або Чому Чорна Пані (Пенсіонерка) рветься до влади».

До вищесказаного хочеться додати: жодне електронне чи друковане видання Дрогобиччини не може конкурувати з вищезгаданим сайтом щодо розміру порцій бруду та неповаги до української НАЦІЇ! На ймовірність у справі сліду кремлівських посіпак вказують і факти поливання брудом духовенства УГКЦ (вигадані та брехливі історії, не ”підбиті” фактажем). І постійні скандальні провокації серед громадськості, які сіють розбрат та скандали між релігійними общинами, у місцевому самоврядуванні, між громадськими організаціями, тощо. Таким чином, у мене склалося враження, що «рука Москви», котра свого часу привела до Верховної Ради антиукраїнську владу, уже довгий час “кришує” власників сайту, забезпечуючи їхнє потворне “процвітання” (паразитування на тілі соціально-свідомої громадськості Дрогобиччини).

Бойовий побратим загиблого героя України Івана ІСИКА

Розповісти
Класнути
КОМЕНТАРІ (1)
Capitan Flint - 15 березня 2016 11:39
Знову "рука москви" . Скільки можна? це вже навіть не смішно. Якщо з сусідом посварились і (не дай Бог) побились , а ваша жінка нагримала на вас - що ,сусід винен? Порядок самим в державі наводити треба з верхах , а не шукати винного зі сторони. І тоді ніяка "рука" нам не страшна. __А інформацією ВСІЄЮ повині ми володіти , а не однобокою - мудрий розбереться "де" і "що", а дурному і так нічого не докажеш.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?