новини твого міста

У Стебнику діяльність влади висвітлюватиме приватна газета за 15 тис. грн

- Влада ФОТО 1 707   0

Депутати Стебницької міської ради підтримали рішення про виділення з міського бюджету новоствореній газеті «МедіаДрогобиччина» 15 тис. грн на висвітлення діяльності влади. Таке рішення було підтримано в четвер, 31 березня, під час засідання п`ятої сесії Стебницької міської ради, - повідомляє IA ZIK.

На засіданні сесії було надано слово журналістці Марії Кульчицькій, яка запропонувала виділити з міського бюджету Стебника  кошти для фінансування новоствореної газети «МедіаДрогобиччина». Газета виходитиме щотижня, певна частина газетної площі буде присвячена стебницьким проблемам, на місто даватиметься 500 примірників і за це потрібно виділити на цей рік 15 тисяч гривень.

Депутати на 5-й сесії Стебницької міської ради. Фото «Трускавецького вісника»

Категорично проти виступив депутат міськради Ярослав Пецюх, який дорікнув журналістці тим, що вона брала активну участь у виборчій кампанії міського голови Стебника Петра Старосольського, та переконував, що міська рада не повинна спонсорувати приватну газету. «Шукайте заробітку в іншому місці», – завершив свій виступ Ярослав Пецюх.

Протокол поіменного голосування щодо газети

Протокол поіменного голосування. Скан з офіційного сайту міської ради

Втім, депутати 14 голосами все ж включили це питання до порядку денного, а згодом виділили кошти для оприлюднення інформації про діяльність ради.

Те, що існуюча у Стебнику газета «Воля громади» пропонувала публікувати на своїх сторінках позицію ради безкоштовно, депутати до уваги не взяли.

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?