новини твого міста

Дрогобицький мер поставив ультиматум стебницькому

- Освіта 2 756   3

Міський голова Дрогобича Тарас Кучма звернувся до очільника міста калійників Петра Старосольського з вимогою подати конкретні пропозиції щодо оптимізації мережі шкіл м. Стебника або пропозиції щодо взяття фінансових зобов'язань Стебницькою міською радою на утримання наявної мережі загальноосвітніх навчальних закладів.

Відповідне звернення опубліковане на сайті Дрогобицької міської ради.

Тарас Кучма заявляє, що у випадку відсутності конкретної відповіді влада Дрогобича вважатиме, що Стебницька міськрада погоджується з проектами рішень з оптимізації мережі навчальних закладів, які запропоновані комісією з питань доходів до міського бюджету Дрогобича та оптимізації видатків бюджетних установ.

Звернення Тараса Кучми

За інформацією сайту CZC, владою заплановано реорганізацію ЗОШ №6 і ЗОШ №11 зі шкіл І-ІІІ ступеня (1-11 класи) у школи І-ІІ ступеня (1-9 класи) та ліквідацію ЗОШ №13 у Сільці. При цьому чиновники сподіваються зекономити близько 650 тис. грн.

Депутат СМР від партії «Народний Контроль» Іванна Дідошак 13 травня зареєструвала в канцелярії Стебницької мерії колективне звернення до міського голови Петра Старосольського з вимогою скликати сесію. ЇЇ колега від політсили «Солідарність» Павло Побережний вважає, що на сесії доцільно прийняти звернення до Дрогобицької влади з чіткою позицією місцевої громади щодо пропонованої «оптимізації».

На думку іншого представника депкорпусу Ярослава Пецюха, кошти на порятунок шкіл знайдуться, якщо керівництво стебницької мерії погодиться урізати витрати на своє утримання, які у порівнянні з минулим роком зросли майже вдвічі і складають рекордні 2,5 млн грн, і скерує кошти на дофінансування навчальних закладів. Депутат-рухівець переконаний, що це дозволило б не лише зберегти школу в Сільці, але й не знижувати ступені у ЗОШ №6 та №11.

17 травня в Народному Домі відбулися громадські слухання щодо оптимізації шкіл, проте офіційної позиції керманичів Стебника досі немає...

Розповісти
Класнути
КОМЕНТАРІ (3)
Левко Сірий - 19 тра 2016 21:26
Підказка міському голові щодо конкретних пропозицій стосовно оптимізації шкіл
1. запропонувати звільнити пана Сушка з займаної посади як профнепридатного менеджера, який є загрозою майбутнього освітньої інфраструктури регіону.
2. Провести внутрішню оптимізацію приміщень шкіл з допомогою впровадження індивідуальні системи опалення, новітніх економічних технологій освітлення та енергозбереження та консервацію приміщень, які не використовуються. Кошти на технічне забезпечення закласти у проекти, які розіслати у донорські організації.
3. Діючому голові Дрогобича запропонувати в найкоротші терміни податися до Львова або до столиці щоб вибити додаткове фінансування не лише для вирішення проблем освітян, але й житлових і екологічних проблем.
P.S. Відверто задрала не професійність дрогобицької влади...
Capitan Flint он же - 20 тра 2016 17:13
Дожились, мля. Тепер всі діти в Стебнику будуть мати незакінчену середню освіту при 12-річному навчанні. "Село Стебник !!! "- звучить гордо.___ Задрали вже керовники від освіти, від здоров*я, від ЖКГ..... "Хто не скаче- той москаль!!!" Доскакались і приплили....
Микола - 21 тра 2016 15:26
Я би ще порадив пройтись по місцевим підприемцям " великим підприемцям" перевірити реальні доходи і стягнути РЕАЛЬНІ ПОДАТКИ!!! бо пишуть наші нові нувроші в податкових кантичках, що вони бідаки, ледь зводять кінці з кінцями... але бачимо зовсім навпаки!!! якщо виявиться ухиляння від СП, то кайданки на руки і перепродаж майна на відкритих торгах, таким чином наповниться бюджект.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?