новини твого міста

На позачерговій сесії вирішуватимуть питання опалення

- Влада 1 346   1

У вівторок, 19 липня, о 10:00 відбудеться ХІІ позачергова сесія Стебницької міської ради. На порядок денний винесено питання затвердження Програми модернізації систем централізованого теплопостачання м. Стебник на 2016-2020 роки, - повідомляється на сайті місцевої мерії.

Програма передбачає реконструкцію існуючих джерел генерації теплової енергії і теплових мереж та впровадження заходів по енергозбереженню. Також в документі зазначається, що відключення від цетралізованого теплопостачання буде відбуватись цілими багатоквартирними будинками з ініціативи споживачів за згоди всіх власників квартир.

Раніше, 27-го червня відбулись громадські слухання щодо процедури відключення від системи централізованого теплопостачання і оптимізації схеми теплопостачання в м. Стебник. Перший заступник міського голови з питань економіки та інвестицій Роман Корпан, який також є головою дозвільної комісії з автономного опалення заявив, що нова влада на відміну від попередньої не має наміру надавати мешканцям дозволи на "автономку" по стояках, а лише цілими багатоповерхівками.

Нагадаємо, 30-го червня відбулась XI чергова сесія СМР, на якій планувалось розглянути питання про внесення змін у рішення та затвердження Переліку будинків, які будуть відключені від системи централізованого опалення м. Стебника, проте міським головою Петром Старосольським розгляд цього питання було перенесено.

Стебницькі Вісті

Розповісти
Класнути
КОМЕНТАРІ (1)
Capitan Flint он же - 19 липня 2016 03:51
Ало , гараж ( СМР) !!! Чому мораторій не вводите на піднятя тарифів??? Вже Львів зробив це.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?