новини твого міста

Директор «Полімінералу» запевняє, що Стебнику нічого не загрожує

- Господарство 2 113   0

Генеральний директор ПАТ «Стебницьке гірничо-хімічне підприємство «Полімінерал» Сергій Оринчак переконаний, що Стебнику не загрожують катаклізми, пов'язані з нещодавнім землетрусом.

"На сьогоднішній день, запевняю, що для міста Стебник по всьому периметру небезпек немає. У нас є два рудники: один - 1860-го року, а другий рудник є 1966 року. В тому старому руднику жодних змін не зафіксовано: обвалів (не виявлено - ред.) ні на поверхні, ні на шахтному полі, ні в середині. До сьогоднішнього дня туди спускаються люди, обслуговують все обладнаня. І жодних збільшених притоків води, жодних руйнувань не зафіксовано. На шахтному полі рудника №2 також ніяких відхилень не спостерігається", - заявив керівник «Полімінералу» в інтерв'ю каналу ТІТ.

"В небезпеці зараз є дорога, яка сполучає Дрогобич і Трускавець. Ми провели геофізичні дослідження. Інститут нафти і газу Івано-Франківська провів нам такі дослідження і сказав, що ця дорога є в зоні впливу цих карстових пустот. Є велика ймовірність просідання цієї дороги. Бажано було б її винести з цієї зони", - додав пан Оринчак.

Як відомо, 22 серпня о 16:36 год у місті калійників зафіксували землетрус магнітудою у 2,8 бали. Завідувач відділу сейсмічної активності Карпатського регіону Сергій Вербицький вважає, що причиною поштовхів у Стебнику був обвал породи в калійних шахтах. В свою чергу заступник мера Трускавця Олексій Балицький запевняє, що землетрус у Стебнику не пов'язаний з техногенною ситуацією.

Читайте також: Сергій Оринчак: «Полімінерал» працює на завтрашній день, акумулює ресурс для проведення масштабної реконструкції»

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =