новини твого міста

Стебник хочуть перетворити на мікрорайон Дрогобича

- Влада 2 676   0

Львівська обласна рада планує прийняти нормативно-правовий акт Про схвалення змін до проекту Перспективного плану спроможних територіальних громад Львівщини в частині Дрогобицького, Сколівського, Турківського районів. У разі прийняття облрадою цього нововведенння і його затвердження Кабінетом Міністрів, Стебник не лише де-факто, але й де-юре перетвориться на мікрорайон міста Котермака.

Після входження міста калійників у склад Дрогобицької об'єднаної територіальної громади з центром у Дрогобичі, Стебник практично позбудеться самоврядування. Буде ліквідовано міську раду, а замість міського голови стебничани обиратимуть старосту з вкрай обмеженими повноваженнями. Більшість послуг, які досі надавалися мешканцям місцевим органом влади та державними установами, надаватимуться в адміністративному центрі новоствореної ОТГ - Дрогобичі.

Ініціатором прийняття рішення виступає Львівська обласна державна адміністрація. Інформація про це міститься на сайті облради.

Як повідомлялось раніше, 5-го серпня цього року сесія міськради ввімкнула зелене світло для Стебницької ОТГ. А передувало сесії громадське обговорення, присутні на якому заявили, що майбутнє Стебницької ОТГ: інвестиції та профіцитний бюджет.

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =