новини твого міста

Більше половини будинків в Стебнику не готові до прийому тепла

- Господарство 1 145   0

У четвер, 13 жовтня, у сесійній залі Стебницької міської ради відбулася зустріч міського голови Петра Старосольського, першого заступника міського голови Романа Корпана з головами ОСББ міста та представниками комунальних служб щодо початку опалювального сезону у місті, - повідомляється на сайті міської ради.

За розпорядженням міського голови Петра Старосольського у понеділок розпочнеться опалення в усіх об’єктах соціальної сфери, а це: дитячі садки, школи, лікарня та заклади культури. Що стосується будинків, то тут виникає ряд проблем. Першою так званою “паперовою” проблемою є те, що більша половина голів ОСББ не здали акти готовності будинку до прийняття тепла. Другою проблемою є те, що кілька будинків технічно не готові, найгірша ситуація по вулицях В. Великого 4, 8; П. Куліша 5, 7; А. Мельника 2.

Як повідомив Орест Лабовка, директор КП «Стебниктеплокомуненерго», такі акти голови ОСББ повинні були здати ще до 15 вересня. Наразі такі акти здано по 19 будинках. Отже, питання опалення житлового сектору напряму залежить від роботи голів ОСББ.

У підсумку, було домовлено, що за три вихідні дні голови ОСББ повністю готують будинки (і документально, і технічно) до подачі тепла. У свою чергу, працівники і “Стебниктеплокомуненерго”, і працівники котельні готові працювати позанормово.

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =