новини твого міста

По вул. Сагайдачного крадуть каналізаційні люки

- Кримінал ФОТО 1 299   0

На вулиці Сагайдачного, 53 в ніч на 15 жовтня вкрали каналізаційний люк. Мешканці бідкаються, що це вже не перша крадіжка: подібне трапилось кілька місяців назад, тоді поцупили люк навпроти будинку, а літом цього року взагалі зняли металеві двері в одному з під'їздів. Люди звертались в поліцію, проте винуватців поки що не знайдено.

відкритий люк

Для деяких верств населення до цього часу крадіжки люків залишаються своєрідним бізнесом. І на жаль ці «горе-підприємці» не замислюються, що їх дії несуть за собою небезпеку для здоров’я і життя інших людей. Адже є багато прикрих випадків у інших містах України, коли через потрапляння у відкриті колодязі, гинули діти та серйозно травмувалися дорослі. Тому, зароблені від здачі на металобрухт люку декілька сотень гривень можуть коштувати комусь життя. Ніхто не застрахований від того, що це можуть бути і родичі чи близькі самих крадіїв.

Нагадаємо, що згідно з статтею 185 Кримінального кодексу України, «крадіжка карається штрафом від 50 до 100 НМДГ, громадськими роботами на строк від 80 до 240 годин, або виправними роботами на строк до 2-х років, або арештом на строк до 6 місяців, або позбавленням волі на строк до трьох років». Якщо ж крадіжка повторна чи її вчинили за попередньою змовою осіб, - то «арешт на строк від 3-х до 6-ти місяців або обмеження волі до 5-ти років, або ж позбавлення волі на такий же строк».

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?