новини твого міста

У Стебнику домагаються скасування підвищення тарифів на тепло

- Влада 1 170   0

Рішення про підвищення тарифів на тепло, прийняте виконавчим комітетом Стебницької міської ради, намагаються скасувати. Відповідний проект рішення 25 жовтня було зареєстровано в міській раді депутатом Ярославом Пецюхом.

"Формула, якою керувалися мер Петро Старосольський та його колеги з виконкому, підвищуючи плату за тепло, ні мені, ні значній частині депутатського корпусу не є зрозумілою. Вважаю, що ці драконівські тарифи слід переглянути. Це вкрай важливе питання слід розглядати на сесії за участю керівництва "Стебниктеплокомуненерго", яке повинне обгрунтувати кожну цифру в тарифі", - повідомив Ярослав Пецюх на своїй сторінці в Фейсбук.

Депутат висловив сподівання, що його колеги займуть відповідальну позицію з цього приводу та підтримають дану ініціативу.

У Стебнику домагаються скасування підвищення тарифів на тепло У Стебнику домагаються скасування підвищення тарифів на тепло

Наступна сесія міської ради, на якій буде порушено це питання, відбудеться в п'ятницю, 4-го листопада.

Як відомо, 20-го жовтня виконком СМР прийняв рішення "Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послугу з централізованого опалення для потреб населення, бюджетних установ та інших споживачів державного комунального підприємства "Стебниктеплокомуненерго" №74. Згідно документа, з 21 жовтня для стебничан, які мають лічильники, зросте тариф на тепло до 1606,34 грн/Гкал. Власникам житла без будинкових та квартирних приладів обліку доведеться платити 38,92 грн/м2 в місяць.

Для прикладу, в сусідньому Дрогобичі ціна 1 Гкал становить 1360 грн.

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?