новини твого міста

У Старосольського хочуть стягувати плату з користувачів "автономки"

- Господарство ВІДЕО 2 653   15

На засіданні виконавчого комітету Стебницької міської ради, яке відбулось 20-го жовтня, перший заступник міського голови з питань економіки та інвестицій Роман Корпан заявив про намір стягувати плату за транзитні стояки з власників житла, де встановлено індивідуальне опалення.

"У нас дуже багато питань... що ті люди, які відключились (від централізованого опалення - ред.) умовно незаконно, не платять навіть за транзитні стояки. Зараз ми навіть розробляєм програму, це буде регуляторний акт, який буде передбачати плату за транзитні стояки навіть для тих квартир, які мають автономне опалення", - повідомив Роман Васильович.

Як відомо, влада Стебника підвищила тариф на опалення для населення, яке не має лічильників, з 16,97 грн до 38,92 грн за кв.м. Для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку плата зросла з 654,85 грн до 1606,34 грн за Гкал.

Рішення про підвищення тарифів на тепло намагаються скасувати і відповідний документ вже зареєстровано в міській раді.

Стебницькі Вісті

Розповісти
Класнути
КОМЕНТАРІ (15)
Мєстний - 30 жовтня 2016 19:26
1. "...люди, які відключились (від централізованого опалення - ред.) умовно незаконно..." Це як - трохи вагітна? Є або законно, або незаконно ,на що відкривається справа.
2. Є Закон , або постанова Уряду про оплату окремо стояків? Нема! Так що свою програму і акт засуньте один одному.... Ну ви знаєте куди.
Микола - 31 жовтня 2016 17:09
Ви нам дозволу не давали! і не вам стягувати з нас за стояки, тай які стягування??? - це ж відповідальність.... ще посадять, на що вам того?
пи.си. ......"У нас дуже багато питань... - це не у вас, а у нас!!! дуже багато питань!!!
Я - 31 жовтня 2016 22:35
Мало вірогідно, це якась провокація ))) 90% житлового фонду передано в ОСББ, які на момент прийому-передачі на свій баланс В ОБОВЯЗКОВОМУ порядку підписали акт розмежування З УСІМА постачальними підприємствами, в т.ч. і з газовою канторою...
На хлопський розум пояснюю - труби і стояки на будинку (після вхідного вентеля) знаходяться у власності ОСББ, яке НЕ Є і НЕ МОЖЕ БУТИ транзитером газу... Це компектенція "Укртрансгазу", а не ОСББ... і лише до вхідного вентеля )
Інша справа, коли "автономку" встановлюють хаотично, НЕ стояками чи під"їздами - це розбалансовує теплопостачання цілісного будинку... І від цього потерпають самі ж мешканці, це негативно впливає на тепловий баланс... і при хаотичній "автономці" частина квартир, які на "централці" можуть терпіти від "недогріву"...
Яле якось тре починати...
Мешканець - 1 листопада 2016 06:12
Шановний Роман Васильович, якщо Стебнику не вистачає коштів , можу запропонувати СМР ще одне джерело. Розробіть програму і це буде регуляторний акт, який буде передбачати плату за хождіння стебничан по вулицях міста. А то ходять , розумієш, стесують сво'ми каблуцярами асфальт , а на ремонт доріг і тротуару міськвиконком тратиться. Є ще де-які ідеї.....
Як там 26.10. Путін назвав наших вищих керовників - "удивительные идиоты". Мабуть і Ви до них відноситесь....
Мєстний - 1 листопада 2016 06:17
До "Я". Кинь гадость курити. Мова йде про стоякі центрального опалення від яких відрізанні батареї , а не стоякі газу.
Стебничанин - 1 листопада 2016 14:39
"Шановна" владо, це ви маєте платити людям за транзит.Ні, забирайте свої транзитні стояки на двір. Люди, які зробили автономне опалення, тому його і зробили, щоб відмовитись від ваши нікудишніх послуг.
Коли, наприклад, Росія експортує газ в Європу через територію України, то платить за транзит Україні, а не навпаки Україна Росії.
хитрунам - 7 листопада 2016 08:38
Ті, що мають автономне опалення,та не платять за стояки,виїжджають в рай за рахунок пенсіонерів, які не можуть зробити собі таке опалення.Через стояки в кожній кімнаті теж віддається тепло.Але за покази лічильника платять лище ті,що не мають індивідуального...То це є справедливо????Правильно влада піднімає питання
Микола - 7 листопада 2016 20:59
ДО хитруна: а хто мені буде платити за те, що я передчасно грію сусіда і його стояк поки ви раптом помітили, що прийшла осінь іпора вмикати ЦО?? а хто мені буде платити, що я утеплив фасад, щоб ваші стояки бува в кутових квартирах не позамерзали...???? тай узагалі, я відрізався бо мене якість послуг не влаштовувала!!! міЙ будинок останній в мережі від теплогенеруючої установи, ще й кутова квартира, в зимку більше 16 -градусів не прогрівало!!! тому я пішов на такі радикальні міри, а тепер мене сватають назад до ЦО!? ЯК КАЖУТЬ: МАРАЗМ-КРЕПЧАЕТ!!!!
Щодо пенсіонерів: залучайте інвесторів, корпан, і іже снімі в цьому шпец!!!
Микола - 8 листопада 2016 16:17
Роман Васильович, Вікідепія пише: Підва́л (ще сутере́ни) — приміщення під першим поверхом будинку нижче рівня землі, заглиблене або напівзаглиблене в землю, призначене для зберігання запасів продуктів, товарів і т. ін.. Характеризується стабільністю добових і річних температур коштом теплоізяційних властивостей землі. !!!!!!! Підвали часто бувають пристановищами безпритульних. пане РоманЕ, навіщо обігрівати підвал??? коли він- підвал термо-самодостатній!!!!
зрештою, хочете зробити, ще одну боргову яму ??? робіть!!!
Стебничанка - 8 листопада 2016 16:22
Я, чесно кажучи, не відключалася б від ЦО, але...
1.вересень-Жовтень буває холодним і тоді в мене всі вдома хворі, голова болить від включеної духовки,тратиться велика кількість газу і електроенергії на обігрівання
2.Взимку в лютому, коли опалення є, принаймі, коли так кажуть що є, то погрітись можна хібащо притулившись до батареї, яка тепла, наче чашка кип ятку, що вистоялася на морозі хвилин 15.Тобто грітись можна, хібащо лежачи на батареї-непоганий варіант для котів.Не гріюся, використовую обігрівальні прилади, плачу за них і за опалення
3.Весною, коли гарячо і не потрібно аж стільки тепла, я відчиняю кватирку, бо нема чим дихати і при цьому мушу платити за це.
Питання, навіщо платити двічі?!
Стосовно стояків то мені сусіди не платять, що я включаю опалення швидше ніж включається ЦО .в мене теж тепловтрати через те, що сусідні квартири, як і весь будинок холодний.Не хочу назад в СССР.Я там була-не сподобалось
Миколі і стебничанці - 10 листопада 2016 09:25
При чім тут фасади,кутові квартири,підвали,передчасні включання і ....СССР.Це все ваша буйна фантазія, можете собі хоч вітряк на балконі повісити.Але факт той, що не два дні передчасного включання,а весь опалювальний сезон за ваші стояки платять пенсіонери.Звичайно вам , так званим бізмесменам то до одного місця.Ваш бізнес то і є намахувння інших
Микола - 10 листопада 2016 16:50
До чого тут стояки, бізнес, і намахування??? дивіться, ваші притензії мали би сенс якщо би все було ідеально, тобто ніяких тепловтрат, ніяких зелених газонів посеред зими!!! ніяких, розуміете??? а так виглядае, що ви за мої кошти хочете вирішити свої проблем, ось і усе, стосовно вітряка: слушна ідея, треба поміркувати!!!!
ромко - 12 березня 2017 22:25
Шановні "царьки" міста і ті, що уже мають автономне опалення...
Що зробити, щоб отримати дозвіл на відрізку від центрального...
Ви, можновладці НЕ даєте право розпоряджатися своїм майном у своєму помешканні...
А ви - ті, що уже відрізались у 2016 році... скажіть як? За хабар напевно??? Адже офіційно дозволи нинішня влада НЕ нає на окремі квартири...
До Старосольського... А як же ваш пункт програми... здається №13... "хто забажає, то зможе отримати автономне опалення"... забув? чи Стебник теплоенерго очолює якийсь кум і йому роботу треба забезпечити???
Вибори не за горами... Гнати в шию...
до: ромка - 14 березня 2017 21:26
Організовуйтесь у групи зацікавлених, походіть злагодженно групою на сесіїї, по судах, по т.мережах, тоді може щось вийде... по одинці, з вас зроблять дурня!!! і ще, колись, ще під час виборів питав вже діючого панамера про автономку, той одразу відрізав ...забудьтте, ніякої автономки! так що тут до нього питань нема. і ще і ще, добре що я відрізався!!!
Роман - 8 квітня 2020 21:36
Скажіть будь ласка,який тариф по Вул,А.Мельника 5 тому що ваші тарифи,космічні! В стояку із дев'яти поверхів тільки 4 кв на центральному опаленню,проживає пенсіонерка одна а за опалення прийшла платівка 2800грн,ви що там взагалі охриніли?
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?