новини твого міста

Бібліотекарі з Дрогобича та Стебника взяли участь у презентації нової книги Братів Капранових

- Культура ФОТО 1 179   1

27 жовтня у приміщенні Центральної міськіої бібліотеки ім. В.Чорновола відбулася презентація нової книги Братів Капранових роман «Забудь-річка», у якій активну участь взяли бібліотекарі ЗНЗ мм. Дрогобича та Стебника.

Бібліотекарі з Дрогобича та Стебника взяли участь у презентації нової книги Братів Капранових

Гості презентації отримали море позитивних вражень від живого спілкування з авторами.

Брати Капранови повідомили, що причиною написання твору стало бажання розповісти про те, як протягом багатьох років українці старанно намагалися забути свій родовід. Маючи у власній родині двох дідів: героя – воїна Червоної армії та «ворога народу», письменники вирішили торкнутися дуже складного періоду української історії – Другої Світової війни та участі у ній наших співвітчизників.

Назва роману є символічною, адже язичницький символ Забудь-річка, що розділяє світ живих та мертвих – це саме та ріка, через яку душа людини перелітає двічі: після смерті, коли забуває усе, що пов’язує її з минулим життям та напередодні народження. Саме така ріка протікає між поколіннями у кожній українській родині.

Прес-служба ДМР

Розповісти
Класнути
КОМЕНТАРІ (1)
Мєстний - 5 листопада 2016 19:18
"...протягом багатьох років українці старанно намагалися забути свій родовід". Не правда це. Поза політичних і національних свар в суспільстві, кожній людині , КОЖНІЙ, цікаво знати свій родовід. Родовід мого батька з Прибалтики, а мами з Польші.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?