новини твого міста

У Стебнику через непосипані тротуари травмувалась дитина

- Господарство 2 974   1

Стебник засипало снігом, проте місцева влада не поспішає наводити лад в місті. Тротуари непрочищені і стебничанам доводиться ходити по дорогах, наражаючи себе та близьких на небезпеку. Там, де вже встигли протоптати стежки, досі не посипано піском. Стебничани-користувачі інтернету пишуть гнівні пости в соцмережах, нарікаючи на бездіяльність влади.

Так, одна з мешканок Стебника скаржиться, що через непосипані тротуари біля ЗОШ №6 впала дитина, розбивши голову.

"Шановні депутати і пане мер, і ще голови ОСББ, коли ви візьметесь до роботи зі снігом? Я розумію, що ваших дітей возять під саму школу, але вранці біля 6-тої школи голольод, жодної посипаної доріжки і прочищеної стежки! Вранці дитина впала розбила голову! Невже місто уже не може виділити пісок, щоб посипати хоча б біля дитячих закладів?" - обурюється жінка.

Вчора, 14-го листопада, через непрочищені дороги було заблоковане транспортне сполучення з Дрогобичем. Людям доводилось добиратись до сусіднього міста через Трускавець, витрачаючи зайвий час та гроші.

Стебницькі Вісті

Розповісти
Класнути
КОМЕНТАРІ (1)
Віктор - 15 листопада 2016 22:49
Які пани? Стадо "баранів"! Свою бездіяльність і байдужість продемонстрували всі, а особливо "керівник міста" господар ще той!!! Тріпатись вміють всі, а грамотно спрацювати немає кому. Не можете настроїти роботу значить берете лопати і махаєте ви обрані для вирішення проблем мешканців міста, а це проблема серйозна так,як травмуються люди!!! Проаналізуйте!
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?