новини твого міста

У Дрогобицькій РДА обговорили пропозиції щодо побудови сміттєспалювального заводу

- Господарство ФОТО 1 352   0

В четвер, 2 лютого, голова Дрогобицької РДА Володимир Шутко провів розширену нараду, на якій розглядали інвестиційну пропозицію будівництва сміттєспалювального заводу поблизу села Брониця.

У Дрогобицькій РДА обговорили пропозиції щодо побудови сміттєспалювального заводу

На нараду були запрошені перший заступник міського голови Дрогобича Ігор Герман, заступник міського голови Трускавця Олексій Балицький, заступники голови райдержадміністрації Віталій Скоропад та Іван Мізерник, начальник ЖКГ міста Борислава Олег Левицький, Броницький сільський голова Григорій Демків, начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій райдержадміністрації Ярослава Ковтик.

Учасники наради заслухали пропозиції представників інвестора – компанії «ОАК» королівства Бахрейн та Великобританії – щодо будівництва високотехнологічного заводу, потужністю переробки 100 тисяч тонн відходів в рік, який вироблятиме електроенергію та понад 4,5 МВт теплової енергії. Представник інвестора Ольгерд Тімофеєв також наголосив на готовності покращення інфраструктури села Брониця та її соціального розвитку – це також передбачено проектом.

У Дрогобицькій РДА обговорили пропозиції щодо побудови сміттєспалювального заводу

«Ми готові зустрітись з мешканцями села, провести громадські слухання, на яких розповісти і наочно довести переваги цього проекту, надати повну інформацію про екологічну безпеку», – сказав Ольгерд Тімофеєв.

За розрахунками проектантів, для переробки буде достатня кількість сміття з міст Дрогобича, Стебника, Трускавця, Борислава, сіл Дрогобицького та частково Самбірського районів. Потужності заводу не дозволять завозити сміття з інших міст області, а складування передбачене лише на стадії будівництва.

Пропозиції були прийняті до відома, вирішено провести ще зустрічі, долучивши до цього операторів вивезення сміття.

Нагадаємо, нещодавно в Дрогобицькій райдержадміністрації відбулася зустріч з директором інвестиційно-екологічної компанії ІЕК Ольгердом Тімофеєвим та співвласником страхової компанії «AMG-group» Ігорем Погрібним щодо інвестиційної пропозиції будівництва сміттєспалювального заводу поблизу села Брониця.

За матеріалами прес-служби РДА

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?