новини твого міста

В Народному домі пройшов святковий концерт та вечір відпочинку для молоді до Дня Святого Валентина

- Культура ФОТО 1 604   0

12 лютого Стебницький Народний дім організував та провів святковий концерт за участю колективів художньої самодіяльності Стебницького Народного дому, Стебницької дитячої музичної школи та Дрогобицького Народного дому ім.І.Франка.

Незважаючи на сильний мороз та пронизливий вітер, глядацьку залу наповнили глядачі різних вікових категорій.

Святковий концерт розпочала учениця Стебницької дитячої музичної школи, творчого керівника Любові Кузьмич. Впродовж концерту учні СДМШ неодноразово виходили на сцену.

Цікавим та емоційним виступом порадували глядачів учасники театру пісні “Сяйво зірок” (керівник Наталія Пецюх). Проникливі і щирі пісні виконували солісти та дуети вокального ансамблю “Стебничаночка” (керівник Ольга Жерченко).

Цікавинкою концерту були виступи учасників аматорського колективу циркового мистецтва “Вікторія” (керівник Іван Куць). Четверо учасників циркової студії представляли два номери: “Тріо на акробатичних драбинах” та “Гімнастика у повітряному кільці”. Діана Петрівська, Соломія Дречевич і Анастасія Марціх поставилися надзвичайно відповідально до цього виступу та виконали у номері “Тріо на акробатичних драбинах” новий трюк, а Ілона Зубрицька продемонструвала номер “Гімнастика у повітряному кільці” у новій інтерпретації, виконуючи трюки в іронічно-артистичній манері.

Номери циркової студії гармонійно вплелися у палітру виступів святкового концерту, за що учасники одержали щирі оплески глядачів, які лунали після кожного вдало виконаного трюку. Виступ дав аматорам циркового мистецтва більше впевненості у власних силах, надихнув на нові звершення та вмотивував до напружених тренувань.

Окрасою концерту стали хореографічні композиції ансамблю бального танцю “Оксамит” (керівник Леся Калічак) Дрогобицького Народного дому ім.І.Франка. Розважальні, полум’яні, динамічні та граціозні танці з репертуару ансамблю доповнили святкову концертну програму.

На сцені та за кулісами панувала невимушена артистична атмосфера. Емоційний зачин легко був підхоплений учасниками концерту і тривав до його закінчення, наповнюючи сценічний простір святковістю.

Оплески глядачів були правдивою подякою усім артистам художньої самодіяльності Стебника та Дрогобича за старанність на аматорській сцені.

Вів програму керівник аматорського колективу циркового мистецтва “Вікторія” Іван Куць.

Днем раніше, 11 лютого, у Стебницькому Народному домі провели тематичний вечір відпочинку молоді до Дня закоханих.

Ініціатором проведення вечора відпочинку молоді стало учнівське самоврядування Стебницької ЗОШ № 7, яке отримало методичну і технічну підтримку від “Вечорів відпочинку молоді “Дискотека “JAM – party”.

Цього вечора у Стебницькому Народному домі зібралися не тільки старшокласники ЗОШ № 7, а й їх друзі та товариші з інших шкіл м.Стебника. Програма розпочалася тематичним вступом. Для школярів звучала сучасна українська сучасна популярна музика різних стилів і напрямків. Програму гармонійно доповнювали музичні композиції іншомовних виконавців. Впродовж вечора відпочинку звучали романтичні композиції українських виконавців, лейтмотивом яких була тема кохання, лунали привітання для дівчат та хлопців. Вечірка для учнівської молоді завершилася блоком популярних музичних композицій, яка отримала позитивний відгук старшокласників. Веселою юрбою учнівська молодь розбіглися по домівках у непізній вечірній час.

В Народному домі пройшов святковий концерт та вечір відпочинку для молоді до Дня Святого Валентина

В Народному домі пройшов святковий концерт та вечір відпочинку для молоді до Дня Святого Валентина

В Народному домі пройшов святковий концерт та вечір відпочинку для молоді до Дня Святого Валентина

Прес-служба ДМР

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =