новини твого міста

У Дрогобич приїжджає Великий Державний Цирк «Вогні Києва»

- Культура 1 223   0

Шановнi мешканцi та гостi мiст Дрогобича та Стебника!

Гостинно запрошуємо вас 25 лютого 2017 року до Народного Дому ім. Івана Франка, де о 13:00 та 16:00 вiдбудуться прем’єрні шоу-вистави Великого Державного Цирку «Вогні Києва»!

У Дрогобич приїжджає Великий Державний Цирк «Вогні Києва»

Шоу-вистави представлені Державним Підприємством "Дирекція пересувних циркових колективів України" (м. Київ), що безпосередньо підпорядковане Міністерству культури України і гарантує високу художню якість та змістовність нашої програми, а також своєчасне виконання всіх зобов'язань, які беремо на себе.

Пограма вистави затверджена Художньою Радою Міністерства культури України і наші гастролі з беззаперечним упіхом й аншлагами лише в минулому сезоні (більше 200 вистав) пройшли Житомирською, Рівненською, Волинською, Львівською, Івано-Франківською, Чернівецькою, Тернопільською, Хмельницькою областями!

Також хочу наголосити, що історія нашого державного підприємства вимірюється десятиліттями, кількість вистав - тисячами, за цей час змінилися програми, артисти, декорації, але, як і раніше, на першому місці є професіоналізм артистів, якість номерiв та величезне бажання дарувати глядачам неймовірні емоції і яскравий та вражаючий світ цирку!

Відвідавши нашу циркову, інтерактивну шоу-виставу ви побачите:

 • якравi, оригінальні номери фiналiстiв шоу “Україна має талант”
 • шокуючі виступи повiтряних гiмнастiв
 • вражаючі повітряні полотна та канат
 • акробатичнi трюки майстрiв з жонгляжу та хула-хупiв
 • блискуче балансування гігантським металевим кубом
 • майстерні вправи на турніках
 • неперевершені виступи силових акробатів
 • віртуозну гру на чудернацьких музичних інструментах
 • фантастичний iлюзiонний атракцiон, що виходить за межi реальностi з протиканням металевими списами, трансформацiєю та зникненням людей i безлiч iнших неймовiрних циркових номерiв!

Ну i звичайно ж, велика група дресированих тварин, серед яких на сцені:

 • індiйськi голуби
 • екзотичний африканський удав i величезний пiтон-альбінос
 • південноамериканськi iгуани
 • грайливі коти та собаки

А гарантiєю гарного настрою будуть репризи найкращого в Україні клоуна-ексцентрика "Кузі", володаря Мiжнародної премiї «Кришталевий Клоун» в Пекіні!

Вистава супроводжується лазерним шоу та шоу мильних бульбашок 3D!

Наші глядачі не лише зможуть побачити, але й безпосередньо прийняти участь у грандіозній шоу-виставі з вражаючими цирковими трюками, фантастичним ілюзіонним атракціоном, виступами милих дресированих тварин, шокуючими номерами учасників та фіналістів шоу "Україна має талант", великою кількістю сюрпризів та незвичайних спецефектів!

Тривалість програми - 1 година, 30 хвилин (2 відділення), антракт - 10 хвилин!

Дітлахам до 5-ти років включно вхід вільний без надання окремого місця, але з дорослим, у якого має бути квиточок.

Пропонуємо спеціальні умови для колективних замовлень та відвідувань (групи від 12 осіб) класам шкіл, групам дитячих садків, підприємствам, установам, організаціям будь-якої форми власності. Узгоджується ряди та місця в глядацькій залі, види та терміни розрахунків. Всі умови співпраці обговорюються, всі побажання виконуються, якщо ми хочемо досягти спільної мети та результату! Детальна інформація 068-017-40-77

Вартість квитків від 60,00 до 100,00 гривень.

Увага!!! При купівлі квитка заздалегідь, до дня вистави його вартість складе лише 60,00 гривень на будь-який ряд та місце!!!

Квитки можна придбати в касі Народного Дому ім. І. Франка щодня з 09.00 до 19.00 без перерви!

Дізнатися додаткову інформацію та забронювати квитки Ви можете за телефонами 097-087-67-70 та 050-883-43-83

ПОДАРУЙТЕ СВОЇЙ ДИТИНІ СВЯТО ЦИРКУ!!!

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?