новини твого міста

Сесія міськради: земельні питання відклали

- Влада 1 333   0

У вівторок, 28-го лютого, відбулось перше пленарне засідання XХI сесії Стебницької міської ради. Традиційно сесія розпочалася із виконання гімну України та молитви. Опісля депутати перейшли до затвердження порядку денного, який викликав чимало дискусій та дебатів, так гаряче депутати не дискутували уже давно. Також на сесію прийшло чимало підприємців та громадськості. Зокрема, чимало пропозицій та зауважень висловили Андрій Руденко та Степан Кондур ( Майбутнє Стебника), Марія Губіцька ( Всеукраїнське об’єднання “Свобода”). Також Андрій Руденко зачитав звернення від своєї депутатської групи щодо незадовільної роботи секретаря ради. У підсумку винесені на розгляд питання регламенту, а саме затвердження положень про комісії та ряд земельних питань: про укладення особового строкового сервітуту перенесли на наступне засідання сесії.

До порядку денного внесли декілька зверненнь та пропозицій:

  • звернення від депутатської групи “Майбутнє Стебника”;
  • звернення до голови районної державної адміністрації по питанні перевізників;
  • звернення до голови районної державної адміністрації та голови Болехівської сільської ради щодо поділу земельних ділянок останніми;
  • лист-звернення до Президента України, Верховної Ради та прем’єр-міністра України від народного депутата України Оксани Сироїд з приводу торгівлі з окупованими територіями та визнання території України тимчасово окупованими.

У розминці депутати піднімали питання чисельності складу поліції у місті, ремонту доріг. Ярослав Пецюх висловився з приводу не отримання відповіді на свій депутатський запит стосовно фінансових результатів по ринку за 2016-2017 роки. Також озвучив прохання про звернення до перевізників щодо безкоштовного перевезення учнів. Світлана Винарчик оголосила звернення директора ліцею підтримати та посприяти у забезпеченні ліцеїстів проїзду за учнівськими квитками чи посвідченнями. Опісля депутати перейшли до розгляду порядку денного. По бюджетних питаннях доповідала начальник відділу інвестицій, економіки, бухгалтерського обліку та звітності Оксана Німеровська. Зокрема, депутати розглянули внесення змін до міського бюджету м. Стебника на 2017 рік; про хід та результати виконання міського бюджету за 9-ть місяців 2016 року; про хід та результати виконання міського бюджету за 2016 рік; про внесення змін до рішення Стебницької міської ради від 30.06.2016 №111.

Опісля перерви депутати перейшли до розгляду земельних питань, доповідав голова земельної комісії Андрій Мазур. Однак під час розгляду земельних питань виникало чимало суперечок, звинувачень і щоб не виникало подібного юрист-консульт міської ради роз’яснив присутнім: “З огляду на те, що земельні питання кожного разу супроводжуються проблемами, доводжу до вашого відома – що основним і вирішальним пунктом у тому чи іншому питанні є засідання земельної комісії. Земельна комісія повинна засідати чітко у відведений термін, а на розгляд заяв та звернень які до нас надходять законодавством відведені чіткі терміни. Також ми не маємо права не винести такі питання на розгляд сесії, ми можемо висловити свої заперечення чи зауваження але не розглянути питання не можемо. Дозволити чи заперечити – вибір за вами” – резюмував Михайло Слободян.

Серед земельних питань розглянули – внесення змін до рішення про перейменування вулиць в садово-городніх товариствах м. Стебник, про припинення права користування земельною ділянкою, про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою надання їх у власність; про поновлення договору оренди земельної ділянки та інше.

Розгляд регламентних питань та частину земельних питань перенесли на продовження сесії, яка відбудеться на наступний тиждень.

Олеся Німеровська, прес-служба Стебницької міської ради

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =